Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Sportininkų apdovanojimai 2019 – išrinkti geriausi!

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Sportininkų apdovanojimai 2019 – išrinkti geriausi!
2020-02-13

Kasmetinėse Šalčininkų rajono sporto apdovanojimuose, kurie įvyko vasario 13 d. Šalčininkuose, buvo pagerbti sportininkai, treneriai ir veikėjai, kurie 2019 m. pasiekė aukštus sporto rezultatus. Renginys suburia visus sportininkus, jame dalyvauja ir jaunoji karta, ir sporto veteranai.

Remiantis renginio tvarka, sportininkų atveju, apdovanojimai skiriami už laimėtus medalius ir prizines  vietas rajoninėse ir šalies varžybose bei dalyvavimą tarptautinėse varžybose. Savo ruožtu aktyvūs sporto veikėjai ir treneriai apdovanojami už savo žaidėjų sėkmę įvairiose sporto šakose.Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Beata Petkevič, sveikindama sportininkus su laimėjimais, padėkojo už tai, kad savo požiūriu ir tvirtumu jie atstovauja Šalčininkų rajonui įvairių lygių sporto varžybose.

- Jūsų pasiekimai - tai sunkaus darbo rezultatas, ilgų treniruočių ir pašvęsto laiko efektas. Bet ir aš, ir Jūs žinome, kad būtent sportininkai yra tie žmonės, kurie stengiasi ne tik dėl rezultatų. Jiems patinka ir pats procesas, nes treniruotės suteikia džiaugsmo, nes varžybos kelia ūpą, o pats laimėjimas kelia didžiausią motyvaciją ir laimę. Ar žinote kitų gyvenimo sričių, kurios taip telktų bendruomenę ir keltų tiek pozityvių emocijų?  Tikriausiai ne. Sportas nuo senovės laikų yra grandis, jungianti sveiką kūną su sveika dvasia,  e-lementas, vienijantis bendruomenes ir valstybes. Sportas yra aukščiau politinių pasidalijimų. Kai kam ant-roji, o kai kam ir pirmoji religija – pasakė mero pavaduotoja Beata Petkevič, linkėdama sėkmės sporto var-žybose ir darbo sporto gerovei, sumanumo ir visų ambicingų planų įgyvendinimo bei nenutrūkstamo ent-uziazmo tolimesniems veiksmams.

Geriausius linkėjimus ir sveikinimus sportininkams taip pat tarė Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak, administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič.

Renginio pradžioje organizatoriai – Šalčininkų rajono savivaldybė – apdovanojo aktyvius sporto veikėjus, kurie populiarino sportą ir Šalčininkų rajoną šalyje ir užsienyje, jiems įteikti dvidešimt aštuoni Šalčininkų rajono mero Zdzislavo Palevičiaus pasirašyti diplomai. Prie tokių veikėjų tai pat galime priskirti rėmėjus, kurie finansiškai remia sportininkus, suteikdami jiems galimybę dalyvauti varžybose. Padėkos raštus už materialinę pagalbą gavo 16 įmonių direktoriai, organizacijų pirmininkai ir privatūs asmenys.Jaunimas buvo ir visada bus kiekvienos visuomenės ateities varomoji jėga. Mūsų jaunimas treniruojasi daugelyje sporto sričių ir pasiekia laimėjimus, ir tuo reikia didžiuotis. Džiaugiamės, kad jaunieji rajono gyventojai save realizuoja stadionuose, aikštėse, salėse ir ant čiužinių. Renginio metu buvo apdovanoti jaunieji rankinio žaidėjai, tinklininkai, stalo tenisininkai, ringo žaidėjai, lengvaatlečiai, karatistai ir imtynininkai. Padėkos raštai taip pat buvo įteikti jų treneriams.

Penki geriausi jauniausi sportininkai yra:

Mantas Urvikis – rankinis;
Lukas Laketčenko – stalo tenisas;
Gediminas Mackevičius – tinklinis;
Veronika Romaško – stalo tenisas;
Gabrielė Bojarin – ringo.

Pavyzdys jaunajai kartai yra, neabejotinai, patyrę sportininkai. Šiais metais tarp nusipelniusių sporto veteranų buvo Sergejus Tevelis (stalo tenisas), Vladislava Valiukevič (šaškės), Juzef Malevski (automobilių sportas). Pagrindinį prizą šioje kategorijoje pelnė Tadeuš Songin – daugelio lengvosios atletikos varžybų dalyvis ir nugalėtojas.

Šalčininkų rajono savivaldybė už nuopelnus darniam sporto vystymuisi įvertino Česlavą Antulį ir Vitoldą Daškevičių.
Sporto komandų kategorijoje apdovanojimai buvo įteikti vyrų rankinio komandai „Sokol“, tinklinio komandai „Fortūna“ ir futbolo sporto klubui „Visinčia”.Geriausio Šalčininkų rajono sportininko titulą pelnė:

Andrej Gaiduk - rankinis;
Arturas Šibeko - rankinis;
Janas Girdijevski - rankinis;
Rytis Visockis - stalo tenisas;
Grzegož Vilkin - futbolas;
Eduardas Ragoža - imtynės.

Geriausios sportininkės vardą iškovojo:

Lilija Frelik – tinklinis;
Silvija Sviatlovičiūtė - Gotoveckienė – fitnesas;
Rita Vasilevskaja – stalo tenisas.-„Sportininkų apdovanojimai“ yra geriausia padėkos forma už viską, ką per metus daro mūsų sportininkai, kaip jie pasiekia pergales, kaip sunkiai dirba dėl šių laimėjimų. Nuoširdžiai dėkojame Jums ir tikimės gerų pasiekimų ir šiais metais, kad kitąmet vėl galėtume Jus pasveikinti,- sakė Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas, „Sportininkų apdovanojimų 2019“ koordinatorius Valerijus Kočan.

Mielas šventės akcentas – Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus sveikinimas artėjančio jubiliejaus proga.

- Esate geriausi Šalčininkų rajono ambasadoriai! Man didžiulė garbė ir džiaugsmas šiandien būti kartu su Jumis, su žmonėmis, kurie garbingai ir gražiai atstovauja Šalčininkų rajonui. Todėl be galo miela priimti Jūsų sveikinimus, - pasakė direktorius.Sportininkų apdovanojimų šventę papuošė grupių „Solčanka” ir „Strange but capable” pasirodymai.

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook