Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :„Senjorų popietė“ Poškonyse

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos
„Senjorų popietė“ Poškonyse
2016-04-20

Šiandien Poškonyse įvyko netradicinis renginys „Senjorų popietė“, skirtas pagyvenusiems seniūnijos gyventojams. Renginį inicijavusi Poškonių seniūnija užsibrėžė tikslą aktyvinti pagyvenusius kaimo žmones.


Šventėje dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič, Poškonių seniūnijos seniūnas Rimantas Stočkus, Poškonių pagrindinės mokyklos direktorė Birutė Žybortienė.


- Labai džiaugiuosi, kad turite galimybę susitikti, pabendrauti, kartu praleisti laiką. Linkiu Jums sveikatos, niekuomet nepasiduokite, visada širdyje būkite jauni, dalyvaukite bendruomenės gyvenime. Dažnai sakome, kad gyvenimas yra labai sunkus, tačiau žinodami tai, kas šiuo metu vyksta pasaulyje: karai, žemės drebėjimai, potvyniai – džiaukimės, kad gyvename šalyje, kur mūsų nepalietė šios nelaimės. Dovanokite vieni kitiems džiaugsmą, dažniau susitikite, bendraukite, - kreipdamasi į Poškonių seniūnijos senjorus kalbėjo vicemerė Jadvyga Sinkevič.

Siekdami suburti senjorus seniūnijos darbuotojai pakvietė juos į turiningą dainų ir šokių kolektyvo „Solčane“ koncertą, kurio metu skambėjo nuotaikingos ir lyriškos lietuvių ir lenkų liaudies dainos, ansamblio nariai kvietė senjorus šokio, dalijo šypsenas ir kūrė gerą nuotaiką. „Solčane“ dovanojo senjorams ne tik dainas, bet ir geras emocijas, galimybę nekasdieniškai praleisti laiką ir atitrūkti nuo kasdienybės rūpesčių. Poškonių pagrindinės mokyklos aktų salėje susirinkę svečiai negailėjo aplodismentų, dainavo kartu su kolektyvo nariais ir dėkojo už jiems skirtas dainas.


- Pirmiausia, norėčiau ištarti padėkos žodžius Šalčininkų rajono savivaldybės merui, kurio dėka mūsų kolektyvas pasipildė vienu darbuotoju, atsakingu už renginių organizavimą mūsų seniūnijoje. Tikslas vienas – susitikti dažniau, pabūti kartu, pabendrauti. Kvietėme visus seniūnijos senjorus, tačiau, deja, ne visų sulaukėme. Kitą kartą raginu paimti kaimyną už rankos ir kartu su juo ateiti į šventę, - skatindamas senjorus būti aktyvius ir dėkodamas seniūnijos darbuotojams už renginio organizavimą kalbėjo seniūnas Rimantas Stočkus.


- Visų senjorų vardu dėkoju Jums už atvykimą, už puikų koncertą. Atvažiuokite pas mus dažniau, šiandien esame laimingi ir dėkingi už seniūnijos organizuotą šventę, - kreipdamasi į dainininkus kalbėjo poškonietė Jelena Torgovič.

Po koncerto seniūnijos kolektyvas vaišino senjorus arbata, sumuštiniais ir saldumynais. Prie arbatos puodelio susėdę svečiai dalijosi įspūdžiais, prisiminimais, aptarė ateities planus.


Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook