Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Senjorų diena Dieveniškėse: būkime kartu

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Senjorų diena Dieveniškėse: būkime kartu
2019-10-21


Spalio 18 d. Dieveniškių seniūnija pakvietė senjorus į tradicinį renginį „Būkime kartu“. Pabūti kartu su senjorais atvyko Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo, Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narys Boleslav Daškevič, o dainas skyrė Šalčininkų rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Dainuok, širdele“.Į renginį atvykusius svečius pasveikinusi Dieveniškių laisvalaikio salės vedėja Teresa Plotnikova pasidžiaugė, kad senjorai yra aktyvūs ir atėjo į renginį, o taip pat kvietė klausytis koncerto ir linkėjo gerai leisti laiką.

- „Būkime kartu“ – tai šventė, kurioje leiskime laiką kartu. Dėkoju Jums už tai, kad susitinkame gatvėje, kad ateinate į seniūniją ne tik su problemomis, bet ir su džiaugsmais, ateinate į mūsų renginius, bažnyčią, už tai, kad esate. Linkiu, Jums sveikatos ir geros savijautos, ilgų gyvenimo metų, vaikų ir anūkų teikiamų gražių emocijų, džiaugsmingų akimirkų. Tegul Jums visada šviečia saulė, o |Jūsų širdyje – skamba dainos, - kalbėjo Dieveniškių seniūnijos seniūnė Česlava Marcinkevič tarusi senjorams nuoširdžius ir padrąsinančius žodžius.Anot jos, Dieveniškių senjorai – tai didelis seniūnijos turtas, nes jie stengiasi būti pilietiški ir socialiai aktyvūs. Į publiką kreipęsis Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo taip pat pabrėžė, kad senjorų aktyvumas yra būtinas ir reikalingas. 

- Šiandien yra proga susitikti, nes tokie susitikimai reikalingi ne kažkam, o mums patiems – susitikti aplinkoje, kurioje jaučiamės gerai. Laimei nereikia daug – susitikimo galimybė, išgirsti arba tarti gerą žodį. Linkiu Jums visokeriopos gerovės, vilties, optimizmo, noro tiesiog pabūti kartu. Būkite aktyvūs. Turite didžiulę patirtį, susitikite, bendraukite su kaimynais ir būkite sveiki, - kalbėjo G. Jurgo.

   Tradiciškai Dieveniškių seniūnijos senjorams savo dainas atvežė Šalčininkų rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Dainuok, širdele“. Dainininkai parengė spalvingą ir nuotaikingą programą, dainavo gerai pažįstamas ir širdžiai artimas dainas lietuvių, lenkų, baltarusių kalbomis Vėliau, susėdę prie vaišių stalo, senjorai kartu su ansamblio nariais užtraukė dainą ir netgi leidosi šokti, dalijosi prisiminimais ir gražiai leido laiką.

Renginyje taip pat dalyvavo Šalčininkų rajono visuomenės sveikatos biuro specialistės, pakvietusios senjorus atlikti kūno masės tyrimą.Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook