Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Savivaldybės delegacija dalyvavo Ekonomikos forume Krinicoje Zdruj

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Savivaldybės delegacija dalyvavo Ekonomikos forume Krinicoje Zdruj
2017-09-11

Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič dalyvavo XXVII Ekonomikos forume, įvykusiame Krinicoje Zdruj (Krynica Zdrój, Lenkija) š. m. rugsėjo 5 – 7 d.


Ekonomikos forumas – tai didžiausia konferencija Vidurio ir Rytų Europoje, į kurią atvyksta per 3 tūkst. svečių. Savo požiūriu į dabartinę pasaulio politinę, ūkio ir visuomeninę situaciją apsikeičia vyriausybių ir parlementų vadovai, ministrai, parlamentarai, didžiausių įmonių vadovai, ekspertai, mokslo pasaulio, kultūros ir komunikacijų atstovai daugiau negu iš 60 šalių. Šalčininkų rajono savivaldybės merą lydėjo savivaldybininkų delegacija, trečia pagal forumo dalyvių skaičių.


- Ekonomikos forumas – tai prestižinė ir žinoma konferencija ir dalyvauti joje yra didelė garbė. Dalyvavome daugelyje diskusijų, kalbėjomės apie investavimo galimybes ir mūsų iniciatyvų rėmimą įvairių organizacijų, užmezgėme daug naudingų kontaktų. Galiu teigti, kad esame atpažįstami, apie mus žino, mus pastebi. Dalyvavimą renginyje vertiname kaip rajono reklamą, galimybę perimti gerą Lenkijos savivaldybių patirtį, galimybę pristatyti rajoną kaip investavimo vietą, - dalyvavimą konferencijoje komentuoja meras Zdzislav Palevič.

2013 m. Šalčininkų rajono savivaldybė pelnė apdovanojimą kaip dinamiškiausiai besiplėtojanti savivaldybė už Lenkijos ribų. Išskirtinai gausi šių metų delegacija – tai dalyvavimo projekte „Europa piliečiams“ rezultatas.


Irena Kolosovska

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook