Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Rajono švietimo įstaigos pasiruošusios naujiems mokslo metams

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Rajono švietimo įstaigos pasiruošusios naujiems mokslo metams
2018-08-29

Kaip ir ankstesniais metais, rugpjūčio paskutinėmis savaitėmis Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto bei Komunalinio ūkio skyriaus specialistai, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie SAM Vilniaus departamento Šalčininkų skyriaus bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovai vertino švietimo įstaigų pasiruošimą naujiems mokslo metams.

Iš viso aplankytos 36 įstaigos: 13 gimnazijų, 6 pagrindinės mokyklos, 1 specialioji mokykla, 2 daugiafunkciai centrai, 4 neformaliojo švietimo įstaigos ir 10 lopšelių-darželių.


Komisija tikrino mokyklas pagal tam tikrus kriterijus: ugdymo aplinkos, inžinerinių tinklų, teritorijos būklę, pasiruošimą maitinimo organizavimui, sanitarinių normų užtikrinimą, taip pat ypatingas dėmesys skirtas dalykų specialistų užtikrinimui švietimo įtaigose ir ugdymo planų parengimui.

Atlikus patikrinimą paaiškėjo, kad visos švietimo įstaigos yra pasiruošusios naujų mokslo metų pradžiai. Atlikti remonto, tvarkymo darbai užtikrina, kad sanitarinė-higieninė būklė, o taip pat ir objektų estetika yra parengti mokymo procesui.


Visose patikrintose įstaigose buvo atlikti tvarkymo darbai, daugelių atvejų taip pat ir remonto darbai. Mokinių ir mokytojų susitikimo laukia nuostabiai renovuotas Baltosios Vokės „Šilo” gimnazijos pastatas. Naują įvaizdį įgavo taip pat ir Dieveniškių lopšelio-darželio pastatas. Kai kur remontas vis dar vyksta. Šalčininkų specialiojoje mokykloje vyksta 3 aukšto remonto darbai, kurie bus užbaigti iki rugsėjo 1 dienos, vyksta Baltosios Vokės E. Ožeškovos gimnazijos patalpų remontas, kurį planuojama užbaigti naujų mokslo metų pirmosiomis savaitėmis. Iki šių metų pabaigos vyks Jašiūnų lopšelio-darželio remonto darbai. Šios įstaigos auklėtiniai laikinai perkelti į Šalčininkėlių pagrindinės mokyklos patalpas.


Pokonių vietos bendruomenės centro įrengimo pagrindinėje mokykloje ir jame atlikto remonto dėka, įstaigos mokiniai ir mokytojai galės naudotis puikiai suremontuota sale ir įrengtomis sanitarinėmis patalpomis.


Problema, su kuria susiduria daug rajono mokyklų, artėjant naujai mokslo metų pradžiai, yra specialistų stoka. Trūksta lituanistų, pradinių klasių mokytojų, polonistų ir fizikų.Irena Kolosovska

 

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook