Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Rajono mokyklose prasideda edukacinis nuotykis!

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Rajono mokyklose prasideda edukacinis nuotykis!
2018-09-03

Graži vasaros pabaiga ir rudens pradžia: prasideda dar vieni kupini pažinimo džiaugsmo, žingeidumo ir nuotykių mokslo metai. Šiandien pirmasis skambutis sukvietė 3400 mokinių, (Šalčininkų rajono savivaldybės pavaldumo mokyklose), jų tėvus ir pedagogus.Švietimo ir sporto skyriaus duomenimis, Šalčininkų rajono savivaldybės pavaldumo mokyklose žinių semsis 3400 mokinių, 256 mokiniams šiemet mokyklos skambutis skambėjo pirmąjį kartą. 174 pirmokai mokysis lenkų mokyklose, 66 – lietuvių, 16 rusų. Šiek tiek mažesni jų draugai – priešmokyklinukai, šiemet jų yra net 383. Iš viso rajono mokyklose ir gimnazijose veikia 237 klasių komplektai.

Šventės proga Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič aplankė Eišiškių ir Eišiškių S. Rapolionio gimnazijas.

- Švietimas – tai didžiausia, geriausia ir tikslingiausia investicija, todėl Šalčininkų rajono savivaldybė deda visas pastangas, kad edukacija mūsų mokyklose būtų kokybiška. Stengiamės turėti kvalifikuotus pedagogus, geriname mokymo ir mokymosi sąlygas renovuodami švietimo įstaigų pastatus ir aprūpindami jas šiuolaikiškomis edukacinėmis priemonėmis, nes gera mokykla- tai šalies ateitis. Linkiu visiems, kad nauji mokslo metai būtų sėkmingi. Gerų naujų mokslo metų! – pasakė meras Zdzislav Palevič lankydamasis Eišiškių gimnazijose.Sveikinimo žodžius gimnazijų bendruomenėms tarė Eišiškių gimnazijų direktoriai Robert Sliževski ir Danuta Zuzo.

Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos direktorė Irena Volska kreipdamasi į gimnazijos kiemelyje gausiai susirinkusius svečius dėkojo mokytojams, gimnazijos personalui, tėvams ir mokiniams už turiningą bendradarbiavimą.

- Metas grįžti į mokyklą! Tikiuosi, kad po vasaros atostogų esate pailsėję ir pasiruošę priimti iššūkius. Kviečiame Jus į edukacinį nuotykį! Nuo Jūsų, mieli mokiniai, priklauso, kad šis nuotykis teiktų džiaugsmą. Viskas priklauso nuo Jūsų motyvacijos, požiūrio į pareigą. Nuoširdžiai sveikinu pirmų klasių mokinius, prieš Jus – atviros gimnazijos durys. Būkite drąsūs ir nebijokite sužinoti, tas kuris klausia – nepasiklysta. Gerbiami dvyliktokai, šie metai yra labai svarbūs. Linkiu sėkmingai panaudoti pažinimo laiką. Gerbiami tėvai, Jūsų buvimas yra didžiulė parama gimnazijai. Statykime tiltus, jungiančius mokyklą ir šeimą, - kalbėjo Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos direktorė Irena Volska, kreipdamasi į mokinius, mokytojus, tėvus.Šventėje dalyvavusi Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Petkevič pabrėžė, kad mokykla yra stipri ir šiuolaikišką, kuomet jos bendruomenę draugiškai kuria mokiniai, mokytojai ir tėvai.

- Viskas, kas gera, baigiasi greitai. Tokia yra gyvenimo filosofija. Baigiasi atostogos, prasideda mokslo metai. Tačiau kiekviena pradžia yra tęsinys. Mūsų atveju prasideda dar vienas mokymosi ir mokymo etapas. Kai kurie šiandien paims vadovėlius į rankas pirmą kartą, o kai kuriems tai paskutinieji metai mokykloje. Šiuolaikiška mokykla – tai darni mokinių, mokytojų, tėvų bendruomenė, turinti ir pareigų, ir teisių. Šiais mokslo metais linkiu visiems užsidegimo, energijos ir sėkmės, - kalbėjo Beata Petkevič.Už gimnazijos bendruomenę meldėsi Šalčininkų parapijos klebonas Vaclav Volodkovič ir vikaras Renald Kučko.


Irena Kolosovska
Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook