Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Tikinčiųjų vizitas pas Gardino vyskupą Aleksandrą Kaškevičių

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Tikinčiųjų vizitas pas Gardino vyskupą Aleksandrą Kaškevičių
2019-10-15

Spalio 11 d. JE Gardino vyskupijos vyskupas Aleksandras Kaškevič šventė savo 70-metį. Grupė Šalčininkų rajono tikinčiųjų aplankė vyskupą, kad pasveikintų jį gražaus jubiliejaus proga.

Vyskupas labai nuoširdžiai priėmė savo tautiečius, tarp kurių buvo dvi Jo Ekscelencijos mokytojos – Helena Ulanovska ir Ana Koršul (Račkovska), kurių buvimas vyskupą ypatingai nudžiugino. Už piligrimus buvo meldžiamasi šv. Mišių metu, o po jų susitikimas vyko neoficialioje, prisiminimų kupinoje atmosferoje. Po apsilankymo kurijoje šalčininkiečiai susipažino su įdomiausiais šio miesto turistiniais objektais. Išvyką į Gardiną organizavo Butrimonių seniūnė Vanda Belska, kelionės transportą finansavo Šalčininkų rajono savivaldybės administracija.
2016 m. Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos sprendimu, Gardino vyskupijos vyskupui Aleksandrui Kaškevičiui, buvo suteiktas Šalčininkų rajono garbės piliečio vardas. Rytoj, spalio 16 d., 17.00 val. Eišiškių Kristaus Karaliaus žengimo į dangų bažnyčioje Vyskupo intencija bus aukojamos iškilmingos šventos mišios. Lygiai prieš 70 metų šioje bažnyčioje būsimam vyskupui buvo suteiktas krikšto sakramentas. Mišiose dalyvaus JE vyskupas Aleksandras Kaškevič, Šalčininkų rajono savivaldybės valdžios atstovai, dvasininkai. Kviečiame būti kartu!

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook