Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Partnerių parama socialinėms įstaigoms

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Partnerių parama socialinėms įstaigoms
2018-08-09

Šiandien Mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič susitiko su Tčevo (Lenkija, Tczew) savivaldybės delegacija, kuriai vadovavo seniūnas Tadeuš Dzvonkovski (Tadeuš Dzwonkowski). Svečiai skyrė paramą vaikų ir senelių globos namams. Susitikime taip pat dalyvavo Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Regina Sokolovič. 

Tčevo ir Šalčininkų rajono savivaldybės bendradarbiavimas tęsiasi apie 20 metų ir prasidėjo nuo paramos teikimo Šalčininkų vaikų globos namams. Per beveik du dešimtmečius partneriai taip pat rėmė Čiužiakampio senelių globos namus ir tam tikru metu skyrę aktualią paramą. Glaudžių kontaktų dėka taip pat užmegztas abiejų šalių gaisrininkų bendradarbiavimas, artimus ryšius palaiko ir senjorai – Šalčininkų lenkų trečiojo amžiaus universitetas ir jų bendraminčiai Tčevo apskrityje.Šį kartą Tčevo seniūnijos delegacija skyrė paramą vaikų ir senelių globos namams, kuriems šį karto skirtos švaros ir higienos prekės, saldumynai vaikams.

- Pastarąjį kartą Tčevo partneriai svečiavosi pas mus prieš trejus metus, tačiau šiandien džiaugiamės, kad vėl atvyko. Per ilgus bendradarbiavimo metus labai suartėjome ir tapome draugais, todėl dvigubai džiugu, kad jie mus aplankė. Tam tikru laiku jų skirta parama buvo labai reikalinga, galima sakyti, net būtina, dabar galime tarti padėkos žodžius už ilgus draugystės metus, - sako Mečislav Zareckij, Čiužiakampio senelių globos namų direktorius.

Anot mero pavaduotojos Jadvygos Sinkevič, socialinė Tčevo seniūnijos delegacijos parama buvo jaučiama net keičiantis vadovams. Šiandien kartu su seniūnu Tadeušu Dzvonkovskiu Šalčininkuose lankėsi trijų socialinės pagalbos įstaigų direktoriai Amilija Ženecka (Emilia Rzeniecka), Arkadjuš Kemčinski (Arkadiusz Kiemczyński), Barbara Lipka, Tčevo apskrities valdybos narys Adam Klimčak (Adam Klimczak) ir savanorės Krstina Cholevinska (Krystyna Cholewiska) ir Dangina Luka (Dangira Łuka).


Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook