Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šeimų tinklinio turnyras

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Šeimų tinklinio turnyras
2018-04-16

Š. m. balandžio 14 d Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos sporto salėje įvyko šeimų 4x4 tinklinio turnyras. Komandos buvo sudarytos iš šeimos narių, tai yra giminystės ryšiais susieti asmenys (broliai, seserys, tėvai, seneliai, pusbroliai, pusseserės), į šeimos sąvoką taip pat įtraukiami artimus, šeimyniškus tarpusavio ryšius įrodžiusios poros, sužadėtiniai ir sutuoktiniai.

Turnyre dalyvavo 4 komandos: Urvikių, Ivanovskių, Franckevičių-Lembovičių ir Kočanų šeimos.Turnyras vyko rato sistema, kai kiekviena komanda sužaidė tarpusavyje. Visos varžybos vyko įdomios ir atkaklios, kiekvienai komandai pavyko laimėti nors viena setą. Paskutiniame ture dėl I-II vietų kovojo Urvikių ir Franckevičių-Lembovičių šeimos, iki šiol laimėjusios visas rungtynes. Rungtynes rezultatu 2:1 (21:15, 17:21, 15:12) laimėjo Urvikių šeima. Dėl trečios vietos susitiko Ivanovskių ir Kočanų šeimos, kurios nebuvo patyrusios pergalės džiaugsmo. Rezultatu 2:0 (21:16; 21:18) nugalėjo Ivanovskių šeima.Po varžybų specialiais prizais buvo apdovanoti vyriausias ir jauniausias turnyro žaidėjai - Tadeuš Lembovič ir žaidėja Aneta Kočan.

Prizinės vietos laimėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliai. III vietą pelnė Ivanovskių šeima iš Baltosios Vokės (Jurijus Ivanovskis, Robert Ivanovskis, Viktorija Ivanovskytė, Ana Ivanovskienė, Dainius Atraskevičius), II vietą iškovojo Franckevičių-Lembovičių šeima „Baltoji Vokė – Egliškės“ (Tadeuš Lembovič, Danuta Lembovič, Vladislav Franckevič, Justyna Franckevič, Ryčard Franckevič) ir nugalėtojais tapo Urvikių šeima „Šalčininkai-Eišiškės“ (Romas Urvikis, Jolanta Urvikeinė, Vytautas Urvikis, Mantas Urvikis, Eva Gurska). Sveikiname!

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook