Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Jančiūnų universaliame daugiafunkciame centre įvyko projekto „Siuvimo pagrindų kursas pradedantiesiems“ pristatymas

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Jančiūnų universaliame daugiafunkciame centre įvyko projekto „Siuvimo pagrindų kursas pradedantiesiems“ pristatymas
2018-03-12

2018 m. kovo 7 d. Šalčininkų r. Jančiūnų universaliame daugiafunkciame centre (UDC) buvo pristatytas projektas „Siuvimo pagrindų kursas pradedantiesiems“.

Jančiūnų kaimo bendruomenė jau ilgą laiką svajoja pagilinti siuvimo pagrindų kompetencijas. Ne visi turi galimybę nuvažiuoti į sostinę išklausyti kursą, be to, jis nemažai kainuoja.

Rugpjūčio pabaigoje Jančiūnų UDC tarybos ir Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos Reginos Markevič bei kaimo bendruomenės prašymu, siekiant įgyvendinti žmonių svajones ir siekimus, nutarta parašyti projektą, gauti lėšų mokymų organizavimui ir vykdymui. Projektas yra parašytas pagal „Active Citizens“ programą, kuri yra finansuojama Britų Tarybos, vieno projekto realizavimui yra skirta 1000 svarų sterlingų arba 1150 Eur.

Projekto darbinė grupė susirinko vasario 20 d. aptarti organizacinius klausimus, mokymų laiką ir eigą.Kovo 7 d. visi mokymų dalyviai susirinko į iškilmingą siuvimo kursų pristatymą. Visus susirinkusius pasveikinusi UDC direktorė Nijolia Voitkevičienė, pristatė projektą ir papasakojo apie tolimesnę mokymų eigą.

Tarp siuvimo mylėtojų tą dieną atsirado ir garbingi Šalčininkų rajono savivaldybės svečiai: Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Halina Smykovska, kurios atvyko su dovanomis siuvimo mylėtojoms, bei Butrimonių seniūnijos seniūnė Vanda Belska.Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič džiaugėsi gražia ir sėkminga iniciatyva, linkėjo plėsti savo akiratį, tobulinti gebėjimus, o įgytas kompetencijas panaudoti savo ir aplinkinių labui.
Kursų lektorė pasakė, kad stengsis atsižvelgti į visų dalyvių poreikius. Taip pat pasiūlė mokymų pabaigą vainikuoti sukurtų modelių paroda.

Taigi startavo ilgai lauktas, nuoseklus ir darbingas siuvimo kursas. Visos šio amato mylėtojos nekantriai laukia kiekvienos užsiėmimų dienos ir kuo greičiau išbandyti naujas technologijas, susipažinti su nauja rankdarbių šaka, o kitos (pažengusios) jau planuoja patobulinti turimas žinias.Visoms užsiregistravusioms į mokymus linkime gerų įkvėpimų, gražių siuvinių ir kviečiame, visus nespėjusius užsiregistruoti, kartu smagiai ir naudingai leistį laiką.


Diana Jezulevič,
Šalčininkų r. Jančiūnų universalaus daugiafunkcio centro
Neformalaus ugdymo pedagogė

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook