Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Sužinokite, kaip šiluma keliauja daugiabučiame name

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Sužinokite, kaip šiluma keliauja daugiabučiame name
2018-02-12

Valtybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija pristato žaismingą, patrauklų, įvairaus amžiaus vartotojams skirtą edukacinį filmuką apie šilumos energijos paskirstymą daugiabučiuose namuose. Tai dar viena Komisijos iniciatyva, skirta gerinti vartotojų žinias energetikos srityje.

„Kiekvienais metais, įsibėgėjus šildymo sezonui, Komisija sulaukia daug vartotojų klausimų apie daugiabučių namų šildymą: kaip šiluma cirkuliuoja pastate, kaip ji paskirstoma butams, laiptinėms, nuo ko priklauso, kad vieni gyventojai už šildymą moka mažiau, kiti – daugiau", – teigia Komisijos pirmininkė Inga Žilienė.

Žiūrėdami filmuką vartotojai ras paprastus ir aiškius atsakymus apie šilumos paskirstymą daugiabučiuose namuose, tai taip pat yra puiki lavinamoji priemonė įvairaus mokyklinio amžiaus vaikams, skatinanti domėtis energetikos sritimi.

Primename, kad praėjusiais metais Komisija pristatė edukacinį filmuką apie elektros kelią iki mūsų namų (filmuką žiūrėkite čia), 2016 m. pradėjo veikti edukacinė interneto svetainė www.energetikosabc.lt, taip pat nuolat organizuojami specializuoti seminarai, mokymai gyvenamųjų namų bendrijų primininkams, administratoriams bei vartotojams.

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook