Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Atidarytas Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Atidarytas Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius
2016-11-07

Šiandien Šalčininkų ligoninėje atidarytas naujas Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius. Atidarymo juostą perkirpo Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, Savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak, Šalčininkų ligoninės direktorius Zbignev Semenovič, UAB „Namesta“, atlikusios remonto darbus, direktorius Ježy Obločinski.

Susitikime taip pat dalyvavo Tarybos nariai Tadeuš Romanovskij, Teresa Butrimovič, Dalia Jankelaitienė, Natalija Gudač,Savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Regina Sokolovič ir vyr. specialistė Jurgita Lapinskaitė – Tolstošejeva, Statybos ir architektūros skyriaus vyr. specialistė Violeta Šmigelska, stebėjusi remonto darbų eigą, Šalčininkų pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Danelja Laimutė Sliževska, Eišiškių asmens sveikatos priežiūros centro direktorius Miroslav Duchnevič, gydytojai.


- Šiandien atidarome naują ligonių slaugos skyrių, kuris mūsų rajono gyventojams yra labai reikalingas. Esu dėkingas visiems prisidėjusiems prie šio skyriaus patalpų atnaujinimo: tiek merui, tiek statybininkams. Taip pat dėkoju verslininkams Ježiui Obločinskiui ir Stanislavui Songinui, prisidėjusiems prie šio tikslo nuosavomis lėšomis, - kalbėjo ligoninės direktorius Zbignev Semenovič.

Kalbėdamas apie atliktus darbus Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič akcentavo veiksmų tikslingumą ir būtinumą, paslaugų ligoninėje gerinimą.

- Į ligoninę žmonės ateina gydytis ir pasveikti, tačiau svarbu, kad ne tik personalas, bet ir sąlygos būtų geros. Šalčininkuose dirbame visi kartu. Kai žinome, kad turime kažką nuveikti, tada prisideda kiekvienas, ir žingsnis po žingsnio darome gerus darbus. Ne taip seniai ligoninė atrodė kitaip. Šiandien džiaugiamės mūsų visų bendru darbu, einame į priekį. Esame įsitikinę, kad ligoninė Šalčininkuose turi būti, nepaisant visų reformų. Šiandien kovojame, kad ji ir toliau funkcionuotų. Stengiamės rasti lėšų ligoninės atnaujinimui. „Suma sumarum“ leidžia džiaugtis mūsų darbo vaisiais. Ir visa tai tam, kad mūsų gyventojai jaustųsi gerai. Tegul čia karaliauja sveikata, - kalbėjo meras Zdzislav Palevič Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus atidarymo metu.


Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje, įkurtame pirmame ligoninės aukšte, suremontuotas 350 kv. m plotas: šiuolaikiškos ir šviesios palatos, sanitariniai mazgai, gydytojų kabinetai, poilsio kambarys, medicinos personalo patalpos, budėjimo postas – Valstybės biudžeto lėšomis atlikti darbai, kurių vertė apie 70 tūkst. eurų. Vienu metu naujose palatose galės gulėti 17 pacientų. Iš viso Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje numatytos 62 lovos ((vidaus ligų – 13, slaugos ir palaikomojo gydymo – 45, paliatyviosios pagalbos – 4). Slaugos slogų skaičius šiemet buvo padidintas 20 vienetų.

Šio projekto tikslas – gerinti slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugų kokybę ir prieinamumą Šalčininkų rajono gyventojams, modernizuojant šių paslaugų infrastruktūrą ligoninėje.

   


Šalčininkų rajono savivaldybė nuolat investuoja į ligoninės infrastruktūros gerinimą: renovuotas ligoninės fasadas, sutvarkyta teritorijos infrastruktūra, įsigyta medicininė įranga, nuolatos investuojama į vidaus patalpų atnaujinimą. Praėjusių metų gruodį suremontuoti ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kabinetai, prieš mėnesį atidarytos naujos Šalčininkų visuomenės sveikatos biuro patalpos. Visas pastangas išsaugoti ir atnaujinti esamą sveikatos srities infrastruktūrą vainikavo prieš mėnesį Šalčininkų rajono savivaldybei įteiktas „Auksinės krivulės“ apdovanojimas „Už efektyvią veiklą tobulinant sveikatos paslaugų infrastruktūrą“. Iš viso Šalčininkų ligoninėje veikia 5 skyriai, dirba apie 50 gydytojų. 2015 metais Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus paslaugomis pasinaudojo apie 400 pacientų.

Pirmieji pacientai į suremontuotas skyriaus palatas bus guldomi nuo rytojaus.

Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook