Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Susitiko Rūdninkų kaimo bendruomenė

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Susitiko Rūdninkų kaimo bendruomenė
2020-01-15


Sausio 10 dieną kalėdinėms giesmėmis grupė „Art of Music“ pradėjo kalėdinio susitikimo šventę Rūdninkuose. Laisvalaikio salėje rinkosi vietos gyventojai, seniūnaičiai ir svečiai.

Į Rūdninkų kaimo bendruomenės susitikimą atvyko Šalčininkų rajono mero padėjėjas Edgar Alkovskij, Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narės Kristina Marija Slavinska ir Olga Versockaja, Rūdninkuose veikiančių įmonių vadovai.

Susirinkusius pasveikino Baltosios Vokės seniūnijos seniūnas Genadij Baranovič linkėdamas visiems sveikatos, tarpusavio supratimo ir šilumos širdyse. Susirinkimo metu jis pasidžiaugė 2019 metais Rūdninkuose ir aplinkiniuose kaimuose atliktais darbais. Seniūnas gyventojams pristatė 2019 metais išrinktas seniūnaites Iriną Balkevič ir Ivoną Sotnikovą.

Atsidėkodamas už bendradarbiavimą G. Baranovič įteikė dovanas įmonių vadovams, svečiams ir seniūnaičiams. Susitikimo metu taip pat buvo pasveikinti Rūdninkų kaimo jubiliatai, kuriems praėjusiais metais sukako 60 ir 70 metų.Susitikimo metu taip pat paskelbti konkurso „Gražiausia sodyba 2019“ nominantai: Sabina ir Vladislav Balkevič, Marijana ir Česlav Polubianko, Kristina Šiškovskaja. Taip pat buvo paskelbti konkurso „Gražiausias kalėdinis papuošimas“ dalyviai: Ivan ir Olga Žomoida, Elvyra ir Josif Daukševič. Konkursų dalyviams buvo įteiktos simbolinės dovanos. Aktyviausiam Rūdninkų kaimo skaitytojui taip pat buvo įteikta dovanėlė.

Šalčininkų rajono mero Zdzislavo Palevičiaus vardu į publiką kreipėsi Edgar Alkovskij linkėdamas visiems gražių ir turiningų metų. Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narė Kristina Slavinska visiems susirinkusiems linkėjo sveikatos, vidinės ramybės, santarvės ir prasmingų atėjusių Naujųjų metų.

Skambant kalėdinėms giesmėms draugiškoje aplinkoje susirinkusieji dalijosi kalėdaičiais linkėdami vieni kitiems gerų ir šviesių prasidėjusių metų.Baltosios Vokės seniūnijos informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook