Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :„Dainų dainelė” 2020

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

„Dainų dainelė” 2020
2020-01-09

Muzikos mylėtojus bei Šalčininkų rajono mokinius eilinį kartą sukvietė Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“. Tradicinis, kas antrus metus vykstantis nacionalinis jaunųjų dainininkų konkursas, siekia ugdyti vaikų ir jaunuolių meno bei kūrybos poreikį, puoselėti akademinio dainavimo tradicijas, populiarinti dainininkų meninę saviraišką, atrinkti geriausius solistus ir vokalinius ansamblius bei skatinti kurti ir atlikti naujas lietuviškas dainas vaikams. Vakar įvyko II konkurso „Dainų dainelė“ etapas, kuriame dalyvavo 34 atstovai iš Trakų, Širvintų, Vilniaus, Šalčininkų rajonų ir Elektrėnų miesto atstovai.

- Dainuodami mes perduodame balsu savo nuotaiką, perduodame savo emocijas ir išgyvenimus. Jauniesiems dainorėliams noriu palinkėti, kad Jūs dainuotumėte į žmogaus širdį, kai dainuosite į žmogaus širdį, kito žmogaus širdies stygos suvirpės, ir tada jūsų pasirodymas bus fantastinis! - kalbėjo Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos direktorius Vidmantas Žilius.

Pasveikinti visų susirinkusiųjų atvyko Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyresnioji specialistė Vida Ivanovskaja.

- Šiandien susirinkome į didžiulę šventę! Šalčininkų rajonas išugdė ne vieną gražią kūrybingą asmenybę. Įvairiausių talentų: poezijos, muzikos, šokėjų bei aktorių, tad aš norėčiau pasidžiaugti ir palinkėti, kad Jums ši scena taptų tramplinu. Noriu Jums palinkėti, kad būtumėte laimingi ir patenkinti savimi, o šiandieninis koncertas taptų įžanga į dar didesnę sceną, - kalbėjo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo.

 Konkurso „Dainų dainelė“ II etape Šalčininkų rajonui atstovavo:

1. Estela Visockytė iš Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos (vadovė Irina Rodevič, akompanuoja Irina Rodevič);

2. Evelina Lavrijanec iš Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos (vadovė Natalija Rogožienė, akompanuoja Danuta Stefanovič, Laurynas Dzvinelis);

3. Patricija Linkevičiūtė iš Jančiūnų k., pasiruošusi individualiai (vadovė Jolanta Stumbrienė, akompanuoja Jurijus Suchanovas);

4. Adriana Bryžytė iš Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos (vadovė Natalija Rogožienė, akompanuoja Danuta Stefanovič)

5. Ugnė Kiriuškinaitė iš Eišiškių muzikos mokyklos (vadovė Elvyra Savickaja, akompanuoja Veslava Grinevič);

6. Emilija Silkaitė iš Šalčininkų miesto, pasiruošusi individualiai (vadovė Jekaterina Fiodorova, akompanuoja Ryčard Bobin, Vainius Dovydaitis).Zoninis konkurso „Dainų dainelė“ etapas svarbus dėl to, kad respublikinės vertinimo komisijos sprendimu nugalėję dalyviai varžysis konkurse šalies mastu ir dalyvaus televizijos koncertuose. Po kelių savaičių, vertinimo komisijai išklausius kitų zonų dalyvius, paaiškės Šalčininkų rajonui televizijos koncertuose atstovaujantys atlikėjai.

Dainininkų pasirodymą vertino komisija:

Komisijos pirmininkė – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Dainavimo katedros profesorė Irena Milkevičiūtė;

Lietuvos operos ir baleto teatro dirigentas Martynas Staškus;

Vilniaus Žemynos gimnazijos direktorė, muzikos mokytoja ekspertė Rūta Krasauskienė;

„Dainų dainelės“ konkurso respublikinės komisijos sekretorė Dalia Tumosaitė;

Trakų meno mokyklos direktorė Neringa Mišeikienė;

Vievio kultūros centro direktorė Audronė Stepankevičiūtė;

Širvintų meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Vasiliauskienė;

Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Tatjana Kibutė;

Vilniaus rajono muzikos mokytoja metodininkė Alicja Rusecka.Viktorija Urbanovič

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook