Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Edukacinis susitikimas apie gyvūnų priežiūrą

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Edukacinis susitikimas apie gyvūnų priežiūrą
2019-10-10


Spalio 4 diena – Pasaulinė gyvūnų diena, todėl mokant vaikus gerumo Šalčininkų viešoji biblioteka nusprendė surengti edukacinę programą.

Spalio 10 d. Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos mokiniai lankėsi Šalčininkų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, kur Šalčininkų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Gerardas Stonkus ir veterinarijos gydytojas Stanislav Mokrickij pravedė edukacinę pamoką „Atsakinga naminių gyvūnų priežiūra ir gydymas“.

   Jie pasakojo apie naminių augintinių savybes, jų gydymą ir priežiūrą. Šios pamokos tikslas – skatinti mokinius susimąstyti apie silpnesnius, globos stokojančius, neretai tiesiog išmestus į gatvę gyvūnus. Svečiai priminė, kad augintinį reikia rinktis atsakingai, o jį įsigijus nevengti įsipareigojimų ir juo rūpintis. Gerardas Stonkus patarė, kaip išsirinkti tinkamą gyvūną, kaip paruošti namus, kad naujam draugui būtų saugu ir gera, o taip pat patarė, ką daryti augintiniui dingus.

Dalyviams viskas buvo įdomu. Jie noriai dalijosi įspūdžiais apie savo augintinius, uždavė daug klausimų ne tik apie šuniukus, kates, bet ir rečiau namuose laikomus ežiukus. Veterinaras Stanislav Mokrickij pabrėžė, kad gyvūnai yra mūsų draugai ir šeimos nariai, jie, būdami panašūs į mus, turi teisę niekada nejausti troškulio, alkio, baimės ir skausmo.

Belieka tikėtis, kad įdomūs bibliotekos svečių pasakojimai, patarimai, pamokymai padės visiems išsiugdyti atsakingą požiūrį į šalia esančius mūsų mažuosius draugus.Viešosios bibliotekos informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook