Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Vilniaus pasienio rinktinės vado susitikimas su Šalčininkų rajono savivaldybės meru

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Vilniaus pasienio rinktinės vado susitikimas su Šalčininkų rajono savivaldybės meru
2019-07-08

Penktadienį, liepos 5 d., vyko Vilniaus pasienio rinktinės vado ir Šalčininkų rajono savivaldybės mero Zdzislavo Palevičiaus susitikimas. Dviejų institucijų vadovai aptarė iki šiol vykusį bendradarbiavimą ir per šį kalendorinį pusmetį įgyvendintus rezultatus.Nors iki liepos 1-osios Šalčininkų rajono savivaldybės teritorija buvo aptarnaujama Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnų, nuo šiol Gintaro Žagunio pasienio užkarda, esanti Šalčininkų rajone, priklausys VSAT Varėnos pasienio rinktinei.

Po diskusijų, aptarus kartu pasiektus rezultatus, Vilniaus pasienio rinktinės vadas Virgilijus Raugalė, įteikė merui atminimo dovaną – lentelę su išreikšta padėka. Atsisveikindamas meras teigė: ,,Jūs, vade, esate tikras profesionalas, o svarbiausia Jūsų geranoriškumas ir kilnūs tikslai“. Šalčininkų rajono savivaldybės meras minėjo, kad nepaisant visų reorganizacijų, nutraukti šio bendradarbiavimo neketina ir toliau yra pasiruošęs sėkmingai vystyti jau susiklosčiusius ryšius.


Vilniaus pasienio rinktinės informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook