Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Atsinaujina Kalesninkų L. Narbuto gimnazija

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Atsinaujina Kalesninkų L. Narbuto gimnazija
2019-03-13

Kalesninkų L. Narbuto gimnazijos bendruomenė džiaugiasi atnaujintomis valgyklos ir priešmokyklinio ugdymo grupės patalpomis.

2018 metais gimnaziją pasiekė Valstybės investicijų programos lėšos pagal Šalčininkų rajono savivaldybės investicijų projektą „Kalesninkų L. Narbuto gimnazijos modernizavimas“. Projekto lėšomis buvo suremontuotas pastatas, kuriame įsikūrusi gimnazijos valgykla ir savo veiklą vykdo priešmokyklinio ugdymo grupė.

Priešmokyklinio ugdymo grupė praturtinta naujais baldais, mokymosi priemonėmis, IKT technologijomis. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams sudarytos saugios, estetiškos, inovatyvios ugdymo(si) sąlygos.Gimnazijos valgyklai buvo nupirkta nauja virtuvinė įranga: viryklė, konvekcinė krosnis, marmitas, indaplovė, nauji šaldytuvai, nauji virtuvės įrankiai.

Taip pat projekto lėšomis gimnazijai buvo nupirkta daug inovatyvių mokymo(si) priemonių: kompiuteriai, interaktyvios lentos, interaktyvi klasė, interaktyvūs kubai ir kt.

Kalesninkų L. Narbuto gimnazijos bendruomenė yra labai dėkinga mokyklos steigėjui už rūpestingumą, dėmesį ir atvirumą mokyklos poreikiams.Kalesninkų L. Narbuto gimnazijos informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook