Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Šeimų sporto šventė „Trys Karaliai-2019“ Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykloje!

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Šeimų sporto šventė „Trys Karaliai-2019“ Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykloje!
2019-01-07

Sausio 5 dieną į pavakarį Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklos salėje buvo organizuota sporto šventė mokyklos bendruomenei. Susirinko įvairaus amžiaus šeimos, vyresnių ir mažesnių vaikučių iš Eišiškių ir Šalčininkų miestų.

Tik trečius metus sporto mokykloje organizuojama šventė pritraukė daugiau kaip 80 dalyvių. Pagrindinė jos mintis - dar labiau suvienyti šeimas, bendruomenę, turiningai ir linksmai praleisti laisvalaikį. JUK SPORTAS - VIENIJA!!!

Šeimų atėjo pasveikinti Eišiškių seniūnijos seniūnas Miroslav Bogdiun, atvyko Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojas sportui Valerij Kočan, su šeima dalyvavęs šventėje.

Renginys prasidėjo bendra mankšta, kurią vedė LSU studentė - kineziterapeutė Silvija Urvikytė, o tada šeimų komandos varžėsi įvairiose rungtyse ir estafetėse. Visi dalyviai negailėjo jėgų ir azartiškai kovojo. Niekas nenorėjo nusileisti nė vienoje rungtyje ar estafetėje. Tėčiai ir mamos labai atidžiai klausėsi taisyklių ir akylai stebėjo, kaip atlikti kiekvieną rungtį ar estafetę praktiškai. Nestigo emocijų, suprantama, kiekviena šeima stengėsi laimėti.Mažieji svečiai žaidė su balionais, statė namelius ir linksmai šėlo salėje. Laikas bėgo labai greitai.

Atėjo metas sveikinimams ir apdovanojimams. Visi džiaugėmės pasportavę, pabendravę ir gerai praleidę vakarą kartu su šeimomis. Pirmajame penketuke išsirikiavo Gavorskių/Bartos, Jurgelevičių/Mikelevičių, Urvikių, Kudzijevų ir Kočanų šeimos, į antrąjį penketuką pateko Titko, Jelmakų, Choniakų, Gureckių, Zachaževskių ir Artiševskių šeimos ir trečiajame liko Andriukonių, Kovalevskių, Jesvilų, Antulių, Rinkevičių/Šilko šeimos. Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais, naujametinėmis dovanėlėmis, o prizines vietas užėmusios šeimos gavo galimybę šeimų poilsinėms išvykoms baseine ir pramogų parkuose.Pagrindinių prizų rėmėjas - ūkininkas Tadeuš Rus, tariame jam AČIŪ už pagalbą sporto šventei.

IKI SEKANČIO KARTO, TIKIMĖS DAR DIDESNIO ŠEIMŲ BŪRIO!!!

Sporto mokyklos informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook