Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Pasirašytos sutartys dėl gatvių asfaltavimo

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Pasirašytos sutartys dėl gatvių asfaltavimo
2019-07-31

Praėjusią savaitę Šalčininkų rajono savivaldybės administracija pasirašė sutartis dėl trijų gatvių ruožų kapitalinio remonto darbų.

Komunalinio ūkio skyriaus duomenimis, UAB „Kauno tiltai“ atliks Ragožiškių kaimo Ragožiškių gatvės (Šalčininkų sen.) kapitalinio remonto darbus. Asfalto danga bus paklota kelio ruože nuo sankryžos su Vilniaus gatvė iki sankryžos su Gėlių gatve.

Ragožiškės, Ragožiškių g.   UAB „Fegda“ darbuosis Baltosios Vokės seniūnijos Rudnios kaime. Čia, Vilniaus gatvėje, bus užasfaltuotas apie 200 metrų ruožas ir įrengta nauja pralaida. Darbai šiame objekte vyksta etapais, praėjusiais metais čia taip pat užasfaltuotas apie 350 m ruožas.

Rudnios k., Vilniaus g. (Baltosios Vokės sen.)Baltojoje Vokėje bus atlikti Naujosios gatvės kapitalinio remonto darbai. Čia Šalčininkų rajono savivaldybė tęs gyvenamojo kvartalo infrastruktūros atnaujinimo projektą, kuris numato ne tik kelio remontą, bet ir šaligatvių ir apšvietimo įrengimą. Darbus atliks UAB „Kerista“.

Naujoji g., Baltoji Vokė  Planuojama, kad kelininkai į objektus atvyks rudenį, šiuo metu vyksta projektavimo darbai.Informaciją parengė Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook