Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Pasakiškas naujametinis vakaras Gerviškių laisvalaikio salėje

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Pasakiškas naujametinis vakaras Gerviškių laisvalaikio salėje
2020-01-03


Gruodžio 29 d. Gerviškių laisvalaikio salėje seniūnijos gyventojai rinkosi ne tik į kalėdinį spektaklį, bet ir tam, kad pasveikintų vieni kitus su praėjusiomis ir artėjančiomis šventėmis.

Gerviškių seniūnijos seniūnas Valerijus Ivaška pasveikino seniūnijos gyventojus ir svečius šv. Kalėdų progą ir su artėjančiais Naujaisiais metais. Nuoširdžiai palinkėjo visiems džiaugsmo ir ramybės, o Naujais metais - daug sėkmės ir ambicingų planų įgyvendinimo, sveikatos visiems Gerviškių seniūnijos gyventojams. Seniūnas taip pat išreiškė padėką Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos nariui Jaroslavui Voitechovičiui už gražią tradiciją padedant organizuoti kalėdinį renginį.Kalėdinę pasaką „Karalienė ir plėšikai“ pristatė Vilniaus lenkų teatras, vadovė Irena Litvinovč.

Salė buvo pilna vaikų ir juos lydinčių tėvų, norinčių pamatyti šventinį spektaklį. Debiutas buvo labai sėkmingas. Spektaklis nepaliko abejingų ir patiko visiems.

Renginyje dalyvavę vaikai linksminosi su Kalėdų Seneliu bei seniu besmegeniu. Kartu su Kalėdų seneliu vaikai ir jų tėveliai linksmai žaidė įvairius žaidimus, dainavo, šoko prie eglutės, o vėliau kiekvienas iš jų gavo dovanėlių, kurių visus metus taip kantriai laukė. Šventinės nuotaikos ir teigiamų emocijų netrūko niekam.Gerviškių laisvalaikio salės informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook