Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :OPEN VOCAL koncertas: būti savimi!

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

OPEN VOCAL koncertas: būti savimi!
2018-08-04

Andrius Balionis, Nadežda Fedotofa, Guoda Dusevičiūtė, Alina Veligor, Radoslav Stasilo, Konstantin Fedotov, Barbara Suckel, Agata Dorodko, Olgerd Duchnevič, Albert Žolnerovič – gabūs, talentingi, atviri jaunuoliai, kupini nepaprastos vidinės energijos, kuri leido skleistis jų gabumams ir surengti pirmąjį Šalčininkų rajono dainininkų susitikimą vienoje scenoje.

Grupės „FLY RIGHT NOW“ pradėtas koncertas nuteikė geram vakarui, Andriaus Balionio labai kukliai ištarti keli žodžiai – „Šiandien mes, instrumentalistai, padėsime draugams dainuoti“. Taip, iš tiesų padėjo vieni kitiems. Pirmasis scenoje pasirodė Konstantin Fedotov, pakvietęs susirinkusią publiką „Wake up“. Energinga Guoda tarė žiūrovams „Labas rytas“, o švelnaus balso savininkė Nadežda lengvai, bet užtikrintai dainavo žinomas dainas. Kiek netradiciškai į sceną pakilo emocionalus Radoslav, kuris pradėjo savo pasirodymą nuo eilėraščio. Po jo – įtaigiu balsu į publiką kreipėsi Alina. Jos lūpomis žinomos melodijos skambėjo įtikinamai ir šiuolaikiškai, o tėvams skirta daina sujaudino susirinkusius žiūrovus. Savo kūrybos dainas Šalčininkų kultūros scenoje pristatė ir Agata, dėkojusi „Fly right now“ jaunuoliams už galimybę dainuoti jas Šalčininkų scenoje. Visiems gerai pažįstama ir dainavimo patirties nestokojanti Barbara neslėpė, kad jai labai smagu dainuoti jaunų ir talentingų dainininkų būryje. Po jos scenoje vėl pasirodė grupės „Fly right now“ dainininkas Konstantin – trumpas, bet labai pozityvus ir šviesus keturių jaunuolių pasirodymas buvo apdovanotas aplodismentais.Šįvakar jaunuolius palaikė Šalčininkų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Jadvyga Sinkevič ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Petkevič, padrąsinusi iniciatyvius jaunuolius.

- Kartais suaugusieji iš Jūsų tikisi, kad būsite paklusnūs, geri ir „pūkuoti“, tačiau svarbiausia būti savimi. Dėkoju Jums už iniciatyvą, kad atėjote su gražiu, prasmingu ir drąsiu pasiūlymu. Linkiu Jums kūrybinės sėkmės ir būkite savimi, darykite tai, ką mėgstate, - pasakė Beata Petkevič.OPEN VOCAL koncerto sumanymą parėmė Šalčininkų rajono savivaldybė ir Šalčininkų kultūros centras.

Ką atskleidė šis vakaras? Vienareikšmiškai apibrėžti neįmanoma. Tačiau svarbu viena – mūsų jaunimas yra ne tik talentingas, gabus ir protingas, bet kartu moka parodyti kitiems gražių iniciatyvų kelią. OPEN VOCAL – tai atkaklaus darbo ir užsispyrimo rezultatas. Naujo tradicinio renginio pirmoji kregždė? Galbūt...


Inesa Suchocka

NUOTRAUKOS

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook