Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Nauji Poškonių bendruomenės centro namai

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Nauji Poškonių bendruomenės centro namai
2018-09-06

Poškonių seniūnijoje visuomet buvo jaučiamas patalpų, skirtų bendruomeninei ir kultūrinei veiklai, stygius. Paprastai gyventojai glaudėsi vietos mokyklos salėje arba neremontuotose ir nedidelėse bendruomenės centro patalpose.Atsižvelgus į vietos bendruomenės poreikį buvo priimtas sprendimas sudaryti sąlygas gyventojų bendruomeninei - kultūrinei veiklai vietos mokyklos patalpose. Pritaikant nenaudojamas Poškonių pagrindinės mokyklos, statytos 1990 metais, patalpas bendruomenės poreikiams atliktas apie 270 kv. m kapitalinis remontas. Perplanavus jas čia įrengta renginių salė, vyrų ir moterų persirengimo kambariai, sanitariniai mazgai, vienas sanitarinis mazgas pritaikytas neįgaliųjų poreikiams, dvi personalo patalpos ir užsiėmimų salė, kurioje puikuojasi šiuolaikiniai treniruokliai.

Realizuojant projektą pakeistos apšvietimo ir elektros instaliacijos, vandentiekio ir nuotekų tinklai, įrengta gaisrinė signalizacija, perplanuotos kai kurios patalpos. Čia taip pat užtikrintas neįgaliųjų judėjimas. Poškonių pagrindinėje mokykloje veikiančios bendruomenės centro patalpos turi dar vieną privalumą – geras susisiekimas. Čia veda asfaltuotas kelias, yra automobilių stovėjimo aikštelė.Bendruomenės centro patalpos suprojektuotos taip, kad į jas įrengti du įėjimai iš lauko ir vienas iš vidaus, todėl vyksiantys gyventojų susibūrimai nesutrukdys ugdymo proceso, o į sporto salę einantys mokiniai gali į ją patekti be kliūčių.

Įgyvendintu projektu Šalčininkų rajono savivaldybė siekia užtikrinti bendruomeninės, sportinės ir kultūrinės veiklos prieinamumą ne tik Poškonių kaimo, bet ir visos seniūnijos gyventojams, skatinti jų bendruomeniškumą, jaunimo užimtumą. Realizavus numatytas veiklas Poškonių bendruomenės centras atviras gyventojų iniciatyvoms.


Informaciją parengė Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook