Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Naujas autobusiukas: saugi kelionė į mokyklą

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Nuorodos

Naujas autobusiukas: saugi kelionė į mokyklą
2017-08-30

Vakar Katedros aikštėje, Vilniuje, Dieveniškių A. Mickevičiaus gimnazijai, kartu su kitomis Lietuvos mokyklomis, perduotas vienas naujas geltonas autobusiukas.

Švietimo ir mokslo ministerijai tęsiant Mokyklų aprūpinimo geltonaisiais autobusais programą, šiemet A. Mickevičiaus gimnazijai perduotas naujas „Iveco Daily“ markės 19 vietų autobusiukas, kuriuo į mokyklą bus pavežami vaikai, gyvenantys nuo jos daugiau kaip 3 km.

Autobusiuko perimti atvykusi Dieveniškių A. Mickevičiaus gimnazijos direktorė Danuta Anichovskaja neslėpė džiaugsmo, nes nauja transporto priemone sprendžiama viena opių gimnazijos problemų.

Pasak Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialisto Henriko Danulevičiaus, iš viso Šalčininkų rajone pavežama beveik 1800 vaikų (Savivaldybės pavaldumo mokyklų duomenys). Pavėžėjimas organizuojamas mokykliniais autobusiukais ir viešuoju transportu. Glaudžiai ir konstruktyviai bendradarbiaujant su UAB „Šalčininkų autobusų parkas“ mokiniai važiuoja į pamokas ir grįžta namo viešuoju transportu, o taip pat pasirašomos sutartys dėl specialių užsakomųjų reisų.


Iš viso Šalčininkų rajono švietimo įstaigos turi 14 geltonųjų autobusiukų (Savivaldybės pavaldumo mokyklų duomenys): Turgelių P. K. Bžostovskio ir Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos disponuoja dviem transporto priemonėmis, Jašiūnų „Aušros“, M. Balinskio, Eišiškių S. Rapalionio ir Eišiškių, Butrimonių A. Krepštul ir Kalesninkų L. Narbuto gimnazijos turi po vieną mokyklinį autobusiuką, ir po vieną Pabarės, Čiužiakampio ir Dainavos pagrindinės mokyklos, o nuo rugsėjo 1 d. naujausia transporto priemonė veš vaikus į A. Mickevičiaus ir „Ryto“ gimnazijas Dieveniškėse.


Informaciją parengė Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook