Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Kaip keičiasi Baltoji Vokė?

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Kaip keičiasi Baltoji Vokė?
2018-08-09

Ši vasara Baltojoje Vokėje yra labai darbinga ir kupina veiklos – Šalčininkų rajono savivaldybė įgyvendina gyvenamojo kvartalo infrastruktūros atnaujinimo projektą, kuris numato šaligatvių, pėsčiųjų takų, automobilių stovėjimo aikštelių, apšvietimo įrengimą, poilsio, sporto, vaikų žaidimų erdvių sukūrimą.T. Kosciuškos ir A. Mickevičiaus gatvėse atlikti apšvietimo įrengimo darbai, pakloti nauji šaligatviai. Prie daugiabučio, esančio Vilniau g. 27, atliekami paruošiamieji šaligatvio įrengimo darbai, po kelių dienų teritorijoje atsiras nauji šaligatvių bortai, taip pat tiesiamas pėsčiųjų takas, vedantis link šio daugiabučio nuo stotelės.Prie seniūnijos pastato įrengtas naujas šaligatvis, o už jos puikuojasi naujutėlaitė stovėjimo aikštelė. Nauji šaligatviai įrengti ir prie Vilniaus g. 15 esančio daugiabučio, šaligatvių įrengimo ir automobilių stovėjimo aikštelės asfaltavimo darbai baigti Vilniaus g. 13 ir T. Kosciuškos g. 8 daugiabučių kieme ir palei lopšelio - darželio tvorą.


Mickevičiaus g. 7, 9, 23, Naujoji g. 6 esančių daugiabučių kiemai taip pat atrodo solidžiai: nauji pėsčiųjų takai, šaligatviai, stovėjimo aikštelės. Tačiau šioje teritorijoje įrengiama ir kita infrastruktūra – šiuo metu statybininkai darbuojasi šių daugiabučių žaliojoje zonoje. Čia tiesiami nauji takai, įrengiama sporto aikštelė, apšvietimas, šiame parke atsiras mažosios architektūros elementai. Sporto aikštelė bus dengta gumos granulių danga ir pritaikyta krepšiniui ir tinkliniui, teritorija bus aptverta. Tarp dviejų daugiabučių, esančių Vilniaus g. 23 ir Naujoji g. 6 bus įrengti lauko treniruokliai. 

 - Baltoji Vokė – labai jauki gyvenvietė. Gyventojai yra draugiški ir darbštūs, stengiasi prižiūrėti gyvenamąją aplinką. Be abejonės, remonto darbai sukelia nepatogumų, tačiau tai yra laikina. Džiaugiuosi, kad miestelio daugiabučių kvartale atsiras modernios žaliosios, poilsio ir žaidimų zonos, kuriose gyventojai galės aktyviai sportuoti, skaityti knygą, susitikti su kaimynais, o mažųjų džiaugsmui bus įrengtos net 3 žaidimų aikštelės. Kitas pavasaris mums bus ypatingai darbingas, nes stengsimės papuošti Baltąją Vokę gėlėmis, - sako seniūnas Genadij Baranovič, kurio iniciatyva daugiabučių parkelyje atsiras nemokamas bevielis internetas.

Prie Vilniaus ir Mickevičiaus gatvių sankryžos bus įrengta gyventojų susibūrimų vieta, parkelyje prie Naujosios ir Vilniaus gatvių sankryžos taip pas bus sukurta vaikų žaidimų erdvė, o esančioje stotelėje atsiras naujas viešojo transporto laukimo paviljonas.

Planuojama projekto pabaiga – spalio mėnuo, tuomet tvarkomoje teritorijoje bus pasodinti medeliai. Projekto realizavimą vainikuos funkcionali ir patraukli viešoji infrastruktūra.


Informaciją parengė Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook