Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Iš Vilniaus autobusų stoties ISUZU demo Turquoise rieda Šalčininkų kryptimi. Šok į autobusą - keliauk patogiai!

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Iš Vilniaus autobusų stoties ISUZU demo Turquoise rieda Šalčininkų kryptimi. Šok į autobusą - keliauk patogiai!
2019-05-30

ISUZU demo turo autobusas nuo gegužės mėnesio tarnauja Šalčininkų rajono gyventojams.

Šalčininkų autobuso parko direktorius Edgar Obločinski dalinasi ilgamečio bendradarbiavimo su UAB „Saločiai ir partneriai“ įspūdžiais.

- Per 12 metų bendradarbiavimo laikotarpį mūsų autobusų parką papildė daugiau negu 10 naujų ISUZU autobusų. Tokį ilgą ir produktyvų bendradarbiavimą lemia įsigytų autobusų kokybės ir kainos santykis, našumas ir geras popardaviminis aptarnavimas. Esame patenkinti, jog įsigyti autobusai aptarnaujami kokybiškai ir svarbiausia greitai, - sako E. Obločinski.

Paklaustas apie autobusų technines, eksploatacines savybes direktorius sako, kad vidutinės klasės ISUZU autobusai yra tobulas variantas įmonės vykdomiems maršrutams. Keleivių srautas mažėja, todėl pirkti didelį autobusą yra neefektyvu. Pavyzdžiui „Turquoise“ turi pakankamą sėdimų vietų skaičių, o svarbiausia - ir stovimų, todėl net piko metu keleiviams netrūksta vietų. Dažniausiai pervežimo paslaugomis naudojasi jaunesnio ir vyresnio amžiaus žmonės, kurie nevairuoja automobilių, tokiems keleiviams svarbiausia užtikrinti saugumą ir komfortą, šią funkciją autobusai tikrai atlieka, komfortas viršija lūkesčius.Autobuso vairuotojas Mstislavas, vežantis keleivius ISUZU autobusais, džiaugiasi kad Šalčininkų autobusų parkas nuolat atsinaujina. Nauji autobusai garantuoja didesnį keleivių ir vairuotojų saugumą ir komfortą. Vairuotojas negaili pagyrų naujai transporto priemonei.

- Norėčiau pagirti autobusų stabdžių sistemą, retarderį, taip pat automatinę pavarų dėžę, pavaros lengvai perjungiamos. ECO režimas yra visą laiką įjungtas, galingumo ir greičio pakanka, o ir degalų sąnaudos dar mažesnės. Esu patenkintas autobusu ir dažnai iš keleivių girdžiu teigiamų atsiliepimų, - sako jis.Direktoriaus Edgaro Obločinskio teigimu, autobuso popardaviminis aptarnavimas veikia nepriekaištingai. Įmonės darbuotojai gali konsultuotis su ISUZU specialistais net telefonu, nebūtina pristatyti transporto priemonės į Vilnių, todėl sprendimas priimamas greitai ir kokybiškai. Be to, jis mini ir atsarginių dalių buvimą visada po ranka, tai lemia, kad remontas bus atliktas greitai ir autobusas nestovės nenaudojamas. Autobusų parko meistrams nepavykus pašalinti gedimo tai visada padarys ISUZU žinovai. UAB „Saločiai ir partneriai“ direktorius Ruslan Andrejev pabrėžia, kad vykstant nuolatinėms inovacijoms, diegiamoms naujovėms, serviso specialistai žengia koja kojon su naujomis technologijomis, jų kvalifikacija yra nuolat keliama.

Edgar Obločinski svarsto, kad remiantis skaičiavimai, tikslinga įsigyti naują autobusą, negu nuolat investuoti į naudotų remontą. Be to, ISUZU atstovai siūlo naujas ir palankias finansavimo galimybes, tai leidžia nepatirti didelės finansinės naštos atnaujinant Šalčininkų autobusų parką. Šalčininkų autobusų parko informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook