Šalčininkų rajono savivaldybė - GYVENTOJŲ PERSPĖJIMO IR INFORMAVIMO SISTEMOS SVETAINĖ

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

GYVENTOJŲ PERSPĖJIMO IR INFORMAVIMO SISTEMOS SVETAINĖ Spausdinimo versija
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos sukūrė internetinę svetainę gpis.vpgt.lt., siekdamas palengvinti gyventojams atlikti savo mobiliojo ryšio telefonų nustatymus perspėjimo pranešimams apie gresiančią ar susidariusią grėsmę gauti. Perspėjimo pranešimų gavimo paslauga gyventojams – nemokama.

Internetinės svetainės lankytojai ras visą norimą informaciją apie telefonų nustatymus, aktualias naujienas, susijusias su gyventojų perspėjimo ie informavimo sistema, mobiliųjų telefonų aktyvinimo instrukcijas bei rekomendacijas, kaip elgtis nelaimės atveju. Jeigu lankytojai pasigestų tam tikros informacijos apie mobiliųjų telefonų nustatymą, gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą, svetainėje yra sudaryta galimybė užduoti klausimus, į kuriuos atsakys specialistai.

Informacija joje pateikiama lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Ši svetainė sukurta įgyvendinant Europos Sąjungos projektą „Gyventojų perspėjimas ir informavimas, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklų infrastruktūrą, sistemos sukūrimas“.

Paskutinis atnaujinimas: 2014-03-13 16:14:28