Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Edukaciniai renginiai Gerviškių seniūnijos vaikams

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Edukaciniai renginiai Gerviškių seniūnijos vaikams
2018-07-12

Linksmai ir nuotaikingai, jau ne pirmus metus, liepos mėnesį praėjo edukaciniai prevenciniai užsiėmimai Gerviškių seniūnijos vaikams ir jaunimui. Šių užsiėmimų iniciatorė - Gerviškių laisvalaikio salės vedėja Ana Joteika. Tokie susitikimai svarbūs ne tik pramogos ar užimtumo, bet turi ir edukacinę reikšmę, nes daug kalbama apie savisaugą, ekstremalių situacijų pažinimą.

Liepos 3 dieną apie saugumą vasaros metu su vaikais bendravo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato vyriausioji tyrėja Elena Zinevičienė. Užsiėmimų metu vaikai buvo padalinti į grupes ir varžėsi dėliodami dėliones, spręsdami kryžiažodžius ir atsakydami į klausimus. Užsiėmimus vainikavo grupių lyderių apdovanojimai ir saldžiosios vaišės.Liepos 11 dieną vasaros nuotykiai tęsėsi - į Čiužiakampį atvyko Tribonių užkardos pasieniečiai su savo augintiniu bei Šalčininkų Šaulių kuopos vadas su KASP kariu. Tokie užsiėmimai - puiki proga supažindinti jaunimą su Šaulių sąjungos veikla, bei Lietuvos kariuomene. Vieniems tai buvo naujas iššūkis, kitiems – dar vienas žingsnelis pirmyn koja kojon su Lietuvos šaulių sąjunga. Vaikai dirbo komandinį darbą ir nė nepastebėjo, kaip greitai susipažino su šia veikla ir kokie vieningi tapo. Jaunieji dalyviai su smalsumu ir nekantrumu laukė pasieniečių augintinio pasirodymo.

Kelios vasaros dienos vaikams buvo kupinos naujų įspūdžių, o užsiėmimų pabaigoje kiekvienas dalyvis buvo vaišinamas saldžiais skanėstais.

Prie renginių organizavimo prisidėjo Čiužiakampio bibliotekos bibliotekininkė Lucija Taraškevič.Gerviškių laisvalaikio salės informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook