Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :DĖK‘ui stotelės: dėl žmonių ir žmonėms

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

DĖK‘ui stotelės: dėl žmonių ir žmonėms
2019-11-13


Šiandien UAB „VAATC“ direktorius Tomas Vaitkevičius ir Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak perkirpo DĖK‘ui stotelės Šalčininkuose atidarymo juostą ir davė pradžią labai prasmingai veiklai – antram naudotų daiktų gyvenimui.- DĖK‘ui stotelė – tai galimybė pagalvoti ne tik apie save, kažkas tikrai tuo džiaugsis. Kurdami projektą ir jo taisykles galvojome, kaip žmonės reaguos, ar pasitikės. DĖK‘ui stotelės – tai galimybė pagalvoti apie kitą žmogų, atnešti daiktą, palinkėti jam sėkmės ir žinoti, kad kažkas tikrai tuo džiaugsis. Taisyklė paprasta – atnešti daiktą, kuris tinkamas naudoti. Svarbiausia, kad stotelės veikimas nepasibaigia tuo, jog pastatėme pastatą. Iš tiesų jį galima panaudoti kitiems tikslams – čia gali vykti dirbtuvės, pamokos, čia galime priimti ne tik daiktus, bet ir medžiagas. Stotelė DĖK‘ui - ne „VAATC‘o“, ji yra dėl žmonių ir žmonėms. Ji bus gyva tiek, kiek žmonės įdės širdies ir gerumo. Šiandien Gerumo diena. Trys stotelės - geriausias darbas, - pasakė UAB „VAATC“ direktorius Tomas Vaitkevičius.

Kreipdamasis į susirinkusius svečius Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak pabrėžė, kad glaudus bendradarbiavimas su UAB „VAATC“ duoda tikrai gražių ir prasmingų rezultatų, pabrėžęs artėjančius planus statyti didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę Dieveniškėse.

- Yra kuo pasidžiaugti. Visų pirma, džiaugiuosi, kad vyksta gaudus bendradarbiavimas su UAB „VAATC“, kad Šalčininkai pateko į įmonės norų žemėlapį. Trys objektai Šalčininkuose, Eišiškėse ir Jašiūnuose prie atliekų tvarkymo prideda labai svarbų socialinį aspektą. Tai svarbu ir mums, ir mūsų rajono žmonėms. Todėl man atrodo, kad ši aikštelė turės didelę paklausą. Linkiu, kad mūsų bendradarbiavimas duotų kuo daugiau sąlyčio taškų, - pasakė Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak.

DĖK‘ui stotelės įsikūrusios didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse. Šalčininkuose tokią aikštelę aptarnauja operatorė Renata, kuri visada patars ir padės tinkamai orientuotis atliekų ir daiktų atvežimo ir naudojimosi aikštele klausimais.Svarbiausia taisyklė - į DĖK‘ui aikštelę turi būti atvežtas tinkamas naudoti daiktas. Nuo šiandien DĖK'ui stotelės pradeda veikti Šalčininkuose, Eišiškėse ir Jašiūnuose - ieškokite didelių gabaritų atliekų surinkimo taškuose. 

Vilniaus g. 3G, Šalčininkai
Aikštelės operatoriaus tel. 8 615 81783
Turgaus g. 21, Jašiūnai
Aikštelės operatoriaus tel. 8 614 34062
Malūno g. 20, Eišiškės
Aikštelės operatoriaus tel. 8 698 02836


Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook