Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Debatai, skirti žymiam mokslininkui Jendžejui Sniadeckiui

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos
Debatai, skirti žymiam mokslininkui Jendžejui Sniadeckiui
2019-10-09


Lenkijos Respublikos Senatui finansiškai remiant ir globojant Poloniją ir lenkus, gyvenančius užsienyje, bendradarbiaujant su Rytų studijų instituto fondu ir Šalčininkų rajono savivaldybe, š. m. spalio 23 d. 10.00 val. Balinskių dvaro rūmuose įvyks debatai, skirti „lenkų chemijos tėvui“ – Jendžejui Sniadeckiui (Jędrzej Śniadecki).

Į renginį pakviesti poloninių organizacijų atstovai, Šalčininkų rajono mokyklų mokiniai ir kompetentingi ekspertai, disponuojantys informacija apie Jendžejaus Sniadeckio gyvenimą ir darbą.

Susitikimui vadovaus Krynicos Zdruj ekonominio forumo planavimo tarybos pirmininkas Zygmunt Berdychowski, ekspertų vaidmenį atliks: Kazimež Karpič – Jašiūnų Balinskių dvaro muziejaus vadovas, Sniadeckių giminės žinovas, dr. Birutė Railienė – Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekos mokslo darbuotoja, monografijos apie J. Sniadeckį autorė, Zbignev Semenovič – Šalčininkų ligoninės direktorius, o taip pat Tatjana Davidovič – Kolčiūnų mokyklos direktoriaus pavaduotoja ir Leszek Jankowski – Karpatų geologijos instituto direktorius.

Šios diskusijos dėka renginio dalyviai turės galimybę praplėsti savo žinias apie vieną iš žymių lenkų, o taip pat susipažinti ir užmegzti draugystės ryšius.

Projektas finansuojamas Lenkijos Respublikos Senatui globojant globojant Poloniją ir lenkus, gyvenančius užsienyje.


Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook