Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :„Dainų dainelė“ 2018

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

„Dainų dainelė“ 2018
2018-01-11

Dainingus ir muzikalius Šalčininkų rajono mokinius ir vėl sukvietė gilias tradicijas puoselėjantis Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė”. Vakar įvyko zoninis konkurso etapas, kuriame dalyvavo 88 Trakų, Širvintų, Vilniaus, Šalčininkų rajonų ir Elektrėnų mokiniai.  

Į Zoninį konkursą atvyko Švietimo ir mokslo ministerijos Regioninių mokyklų skyriaus vedėjo pavaduotojas Mečislavas Griškevičius ir vyresnioji specialistė Jolita Kutkaitytė.

- Konkursas, kuris gimė visai netikėtai, bet labai prasmingai, nes mūsų Lietuva yra dainų kraštas, dainos mylėtojų kraštas, muzikos mylėtojų kraštas, ir ,be abejo, viso meno mylėtojų kraštas. Kur kitur jaunam žmogui atsiskleisti, jeigu ne scenoje? Jeigu mes žiūrėsime „Dainų dainelės“ istoriją, pamatysime, kad visi įžymiausi šiuolaikiniai Lietuvos atlikėjai, dainininkai yra buvę konkurso laureatais, - kalbėjo Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos direktorius Vidmantas Žilius.

Zoninio etapo, kuris tradiciškai rengiamas Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje, atidaryme taip pat dalyvavo ir jaunuosius dainininkus palaikė Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Petkevič .- Manau, kad šis konkursas – tai talentų paieška, mokykline „Eurovizija“, kai talentingi vaikai gali pasirodyti ne tik savo bendruomenėse, bet ir visai Lietuvai. Iš dalyvių mes tikimės gražių dainų, o visiems linkiu džiaugtis gražiomis dainavimo akimirkomis, - kalbėjo Beata Petkevič, džiaugdamasi, kad Šalčininkų rajone yra labai gabių ir talentingų jaunų žmonių.

Šių metų konkurso rajoninis etapas įvyko gruodžio 20 d., tuomet paaiškėjo zoninio konkurso dalyviai:

1. Evelina Lavrijanec iš Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos (Vadovė Olga Zinevič, akompanuoja S. Moniuškos menų mokyklos mokinė Agnė Staniulytė)2. Adriana Bryžytė iš Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos (vadovė Natalija Rogožienė, akompanuoja Natalija Rogožienė)

3. Viktorija Šareiko iš Jašiūnų, pasiruošusi individualiai (vadovės Natalija Sosnovskaitė ir Jarūnė Barkauskaitė, akompanuoja Jarūnė Barkauskaitė)4. Ugnė Kiriuškinaitė iš Eišiškių muzikos mokyklos (vadovė Elvyra Savickaja, akompanuoja Eišiškių muzikos mokyklos mokytojos Veslava Grinevič ir Romualda Umbrasienė)

5. Gabriela Mockutė ir Karolina Machailovska iš Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos (vadovė J. Sniadeckio gimnazijos mokytoja Elvyra Učkuronis, akompanuoja mokytoja Elvyra Učkuronis, Katažyna Žemoitin ir gimnazijos mokinys Albertas Žolnerovič)Zoninis konkurso „Dainų dainelė“ etapas svarbus dėl to, kad respublikinės vertinimo komisijos sprendimu nugalėję dalyviai varžysis konkurse šalies mastu ir dalyvaus televizijos koncertuose. Po kelių savaičių, vertinimo komisijai išklausius kitų zonų dalyvius, paaiškės Šalčininkų rajonui televizijos koncertuose atstovausiantys atlikėjai. Linkime jiems sėkmės, gražių pergalių ir skambių dainų!Vertinimo komisijai pirmininkavo Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos gabių vaikų centro vedėjas Žilvinas Meškuotis, komisijoje dirbo: Nemenčinės Gedimino gimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Alicija Rusecka, Eišiškių S. Rapolionio gimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Jadvyga Sinkevič, Trakų meno mokyklos direktorė Neringa Mišeikienė, Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos vyresnioji mokytoja Gražina Gudonienė, Vievio kultūros centro direktorė ir pirmojo konkurso „Dainų dainelė“ laureatė Audronė Stepankevičiūtė.


Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook