Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Butrimonių seniūnijos dienos

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Butrimonių seniūnijos dienos
2019-07-24

Šių metų liepos 20 dieną prie Rakliškių tvenkinio rinkosi sporto mėgėjai ir svarbiausi šventės dalyviai – žaidėjų komandos. Iš viso dalyvavo dvi moterų ir vyrų tinklinio komandos. Sporto šventės programą sudarė parko tinklinio 3x3 turnyras, svarsčių kilnojimo varžybos, sportiniai konkursai ir žaidimai. 


Liepos 21 dieną šventės dalyviai ir žiūrovai rinkosi Butrimonių pagrindinės mokyklos stadione, kur vyko Butrimonių seniūnijos šventė. Buvo siekiama, kad šią dieną visiems būtų smagu ir linksma. Butrimonių seniūnė Vanda Belskaja pasveikino šventės dalyvius, padėkojo seniūnijos pagalbininkams, mecenatams bei rėmėjams už didelę paramą ir palaikymą seniūnijos veiklose ir palinkėjo puikios nuotaikos ir malonių įspūdžių.


Šventėje dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič, vicemerė Beata Petkevič, Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narys Tadeuš Rudzis, Kalesninkų bendruomenės pirmininkė, seniūnė Danuta Vilbik, seniūnaičiai, ūkininkai bei verslininkai.Renginys subūrė vietos seniūnijos šeimas, jų draugus ir suteikė galimybę linksmai praleisti laiką. O kokia šventė be vaišių? Projekto lėšomis seniūnijos šventės dalyviai turėjo progą paragauti lenkiško bigoso (kopūstų troškinio) su dešrelėmis ir įvairių kaimiškų patiekalų. Buvo čia ir lašinukų, ir kaimiškos dešros, ir sūrio, ir naminio vyniotinio. Šventės kulminacija tapo koncertas, kuriame savo pasirodymais susirinkusius džiugino Radoslav Stasilo, dainininkė Božena Sokolinska ir Baltarusijos Respublikos estrados dainininkas Sergej Slavianskij.


Organizatoriai ir dalyviai nuoširdžiai dėkoja rėmėjams už suteiktą galimybę įgyvendinti projektą ir prasmingai organizuoti kaimo bendruomenės veiklą. Šventę paremta Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos bei Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos pagal projektą „Tradicijų kaleidoskopas II“. Padėkos žodžiai už pagalbą organizuojant šventę taip pat skiriami Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centrui. 
Butrimonių bendruomenės centro informacija

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook