Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Autorinės muzikos festivalis „Akmeninė naktis“

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Autorinės muzikos festivalis „Akmeninė naktis“
2017-03-20

Autorinės muzikos festivalis AKMENINĖ NAKTIS, vykstantis jau nuo 2009 metų Akmenėje, kviečia jaunuosius muzikos kūrėjus iš visos Lietuvos. Šiais metais jis vyks liepos 6 d., Valstybės dieną.

Kviečiame visus jaunuosius muzikos kūrėjus (iki 30 metų) į mūsų festivalį (jei dalyvis – grupė, tai bent vienas grupės narys turi būti iki 30 m. amžiaus, kiti gali būti vyresni).

Dalyviai turi atlikti savo pačių kūrinius (bent jau muzika, žodžiai gali būti kitų autorių). Pasirodymo trukmę nurodysime vėliau, bet kokiu atveju ji nebus ilgesnė kaip 15 min.

Jei bus daugiau kandidatų, festivaliui specialiai suburta komisija darys atranką.

Norintys dalyvauti turi atsiųsti šiuos duomenis – vardą, pavardę (taip pat ir pseudonimą, jei toks yra). Jei tai grupė – grupės pavadinimą, dalyvių vardus ir pavardes. Trumpą savo kūrybinės veiklos aprašymą. Taip pat bent vieną savo kūrinį, kurį galima pažiūrėti internete (atsiųsti nurodą). Duomenis siųsti el.p andrius@almanis.lt.

Festivalio dalyviams kompensuosime kelionės išlaidas, taip pat pamaitinsime. Honoraro, deja, negalime mokėti.

Prieš festivalį Akmenėje vyks kūrybinės - mokomosios dirbtuvės, kuriose muzikos meistrai mokins jaunuosius kūrėjus savo amato (meno) paslapčių. Vienos dirbtuvės įvyks gegužės mėnesį, kitos – birželio (tikslios datos bus nurodytos vėliau).

Festivalio metu sieksime Lietuvos rekordo – daugiausia gitarų vienoje vietoje. Todėl prašome ir festivalio dalyvių, ir žiūrovų – atsineškite kuo daugiau gitarų, kad ir nebegrojančių, sieksime rekordo!


Andrius Almanis,
Akmenės bendruomenės valdybos narys, festivalio organizatorius

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook