Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Auksinis santuokos jubiliejus: kur tie 50 metų?

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Auksinis santuokos jubiliejus: kur tie 50 metų?
2019-08-02

Kartais sutinkame tokius žmones, su kuriais nenorime išsiskirti ir nežinome kodėl. Taip atsitiko ir šiandien – susipažinę su 50 – ąjį santuokos jubiliejų švenčiančiais Teresa ir Tomašu Lopato (Mateikonių k., Eišiškių sen.), jautėmės ypatingai. Pora užbūrė savo paprastumu ir lengvumu, geranoriškumu ir nuoširdumu, švelniu požiūriu vienas į kitą. 

Šiandien jubiliatai sulaukė svečių – su gražiu ir prasmingu jubiliejumi jų atvyko pasveikinti Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Beata Petkevič, Eišiškių seniūnijos seniūnas Miroslav Bogdiun, UAB „Eišiškių komunalinis ūkis“ direktorius Stanislav Kazarin.

- Turime garbės pasveikinti Jus su gražiu jubiliejumi. Mylėdami vienas kitą ir kurdami savo šeimos laimę, patirdami sunkumus Jūs kartu praleidote 50 metų. Santuokoje visko būna, tačiau tokiomis dienomis prisimename tik gražiausias akimirkas – vaikų ar anūkų gimimus, tas dienas, kai jautėmės geriausiai. Šalčininkų rajono savivaldybės vardu linkiu Jums laimės, meilės, sėkmės santuokoje. Tai, ką kartu patyrėte, niekur nedings, visa tai yra Jūsų ir niekas to nepakeis, bet gyventi reiki toliau. Likite ištikime savo meilei, - kalbėjo mero pavaduotoja Beata Petkevič.Anot jos, džiugu matyti poras, kurios santuokoje dalinasi visus sunkumus ir džiaugsmus per pusę, puoselėja šeimos tradicijas ir viską daro kartu.

Žvalūs, nuoširdūs, linksmai nusiteikę ir humoro jausmo nestokojantys Teresa ir Tomaš Lopato dalijosi prisiminimais, rodė šeimos nuotraukas, pasakojo vaikystės nuotykius. Pora susituokė 1969 metų rugpjūčio 3 d. Eišiškių bažnyčioje, o civilinę santuoką liepos 26 d. registravo tuometiniame Eišiškių civilinės metrikacijos skyriuje. Darbštūs ir sąžiningi jie patys statėsi namus, visada buvo svetingi, dorai auklėjo penkis vaikus – dvynius Tadeušą ir Ireną, Aliką, Valerjaną, Ivoną, kurie visada palaiko tėvus, gyvena netoliese, dažnai juos aplanko ir dovanojo seneliams 8 anūkus ir pirmąjį proanūkį.

- Didžiuojamės turėdami Lopatų šeimą mūsų seniūnijoje. Matydami Jūsų pavyzdį suprantame, kad visas gyvenimo negandas galima nugalėti. Niekas nepaprieštaraus, kad Mateikonyse Lopatų šeima yra vertinama ir gerbiama. Nepaisant kasdienio gyvenimo rūpesčių sugebate išklausyti kitus žmones, padėti jiems, būti aukščiau visko, - kalbėjo seniūnas Miroslav Bogdiun dėkodamas ponui Tomašui už „auksines rankas“.Daugiau negu prieš 50 metų pora susipažino Mateikonyse, kai pono Tomašo šeima iš Baltarusijos, o vėliau Nemenčinės, atsikėlė čia gyventi. Iš pradžių ponia Teresa susidraugavo su būsimo vyro seserimi, o vėliau į akį jai krito ir ponas Tomašas.

- Aš sakau „taip“, o mano vyras „ne“ – taip visą gyvenimą ir gyvename. 50 metų - atrodo, kad tiek daug, tačiau apsižvalgai ir galvoji, kur tie metai, kur jie dingo? - svarsto ponia Teresa.Rytoj visa šeima susirinks Eišiškių bažnyčioje. Kadaise čia davę santuokos priesaiką jubiliatai atnaujins įžadus. Linkime gražiai Lopatų šeimai santarvės ir geros kloties!


Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook