Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Auksinis Bliznevičių jubiliejus: šeima yra didžiausia vertybė

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Auksinis Bliznevičių jubiliejus: šeima yra didžiausia vertybė
2019-11-22


Šiandien ypatinga diena visai didelei ir draugiškai Bliznevičių šeimai – prieš 50 metų Alfreda ir Andrej prisiekė vienas kitam visada būti kartu, drauge auginti vaiku, kurių jiems gimė net devyni!

Pirmieji trys vaikai gimė pono Anrejaus tėviškėje, kur jaunieji įsikūrė po vestuvių, Prūdelio kaime, o ketvirtojo vaiko šeima susilaukė jau nuosavame name, kurį jie įsigijo Geismantų kaime (Kalesninkų sen.). Čia jie gyvena ir iki šiol. Įsikūrusi Geismantuose šeima suprato, kad mažas namelis jiems visiems yra tikrai per ankštas, todėl ėmėsi jį pertvarkyti ir padidinti. Dabar jame užtenka vietos visiems, per šventės tėvų namuose susirenka apie 30 šeimos narių.- Žmogus gyvena, dirba, ir kartais net nesusimąsto, kiek daug laiko nutekėjo, metai bėga, o vis dar esame kartu. Sveikinu Jus su nuostabiu jubiliejumi. Šeima yra didžiausia vertybė – ir jūs esate gražus to įrodymas. Džiaugiamės ir sveikiname visą šeimą. Užauginote labai gerus vaikus, tai, tikriausiai, sunkiausias darbas. Vaikai yra kartu su Jumis. Dėkoju Jums už gražų pavyzdį. Linkiu dar daug metų gyventi kartu santarvėje ir meilėje, - pasakė Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius įteikdamas jubiliatams gėles ir dovaną.Kartu su juo Bliznevičių šeimos atvyko pasveikinti Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėjos pavaduotoja Galina Rogoža, Kalesninkų seniūnijos seniūnė Danuta Vilbik ir seniūnijos darbuotoja Irena Andriukonienė.

- Sveikiname su ypatingu jubiliejumi, linkime jums tvirtos valios, džiaugsmo, laimės, svajonių išsipildymo, džiaugtis anūkais, dėkojame Jums už vaikus, kuriuos užauginote. O mes lauksime kitų jubiliejų, - pasakė seniūnė Danuta Vilbik nuoširdžiai apkabindama jubiliatus.

Anot jos, Bliznevičiai, tai labai darbšti, draugiška ir stipri šeima. Čia visada puoselėjamos krikščioniškos vertybės, šeimos svarba yra pirmoje vietoje, o vaikai visada buvo mokomi darbštumo ir gyventi sąžiningai. Iš tiesų, net ir dabar, būdami garbaus amžiaus, jie laiko ūkį. Ponia Alfreda kukliai prasitaria: „kol vis dar galime, judame, gi nesėdėsi rankų sudėjęs“. Jai tyliai pritaria ir vyras., o dukterys Kristina ir Alfreda primena, kad auginami vaikus tėveliai laikė net 10 karvių.

- Mes turime labai gerus brolius. Iš tiesų gerus. Jie niekados neparodė tėvams nepagarbos, visada buvo dori ir sąžiningi. Jaunystėje mama mumis visais labai pasitikėjo, išleisdavo ir į šokius, ir į kiną, tačiau sutartą valandą turėjome grįžti, ir grįždavome. Kiekvienas iš mūsų namuose turėjo pareigas: vienas šluoja, kitas gamina maistą, trečias padeda tėvams laukuose. Gyvenome kaip kareivėliai, - pasakoja seserys Kristina ir Alfreda.

Paklausta apie anūkus, ponia Alfreda iš pradžių sako turinti jų keturiolika, po to suabejoja – gal visgi penkiolika? Juokaudama, sako, kad jau nebeskaičiuoja anūkų ir primena, kad turi vieną proanūkę. Išlydėdami svečius šeimininkai kviečia užsukti į valgomąjį – čia puikuojasi didžiulis stalas, prie kurio susitinka graži ir stipri Šeima.Primename skaitytojams, kad 2010 m. ponia Alfreda apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu, kurį jai įteikė tuometinė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė.Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook