Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Atidarytas Butrimonių bendruomenės centras

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Atidarytas Butrimonių bendruomenės centras
2018-12-27

Šiandien, gruodžio 27 dieną, Butrimonių kaimo gyventojai gausiai susirinkto ilgai laukto objekto, tarnausiančio kiekvienam, naujai suremontuoto Butrimonių bendruomenės centro pastato atidarymo šventėje.

Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos įgyvendintas projektas „Butrimonių pastato pritaikymas bendruomenės poreikiams“ leido renovuoti pastatą, modernizuoti jo vidaus patalpas, sutvarkyti teritoriją. Realizuojant projektą pastatas buvo apšiltintas, pakeista stogo danga. Langai, durys, įrengta katilinė, apšvietimas, vandentiekio ir nuotekų sistemos, perplanuotos patalpos, sutvarkyta šalia esanti teritorija, įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Projektas buvo finansuojamas ES struktūrinių fondų lėšomis, jo vertė – 205 tūkst. eurų, savivaldybės įnašas – apie 90 tūkst. eurų. Projekto rezultatas – naujas ir draugiškas objektas, skirtas Butrimonių kaimo ir visos seniūnijos gyventojams organizuoti poilsio ir kultūros renginius. Įgyvendinant projekto veiklas taip pat įsigyti baldai, įgarsinimo ir sporto įranga.

 


- Žinau, kad bendruomenės centras buvo ypatingai laukiamas, todėl džiaugiuosi, kad šiandien galime kartu jį oficialiai atidaryti. Viliuosi, kad Butrimonių gyventojai bus patenkinti. Vidaus patalpas stengėmės įrengti taip, kad jie būtų funkcionalūs, kūrėme patalpas atsižvelgdami į įvairaus amžiaus gyventojų poreikius, - centro atidaryme kalbėjo Butrimonių seniūnijos seniūnė Vanda Belska.

Juostą, simbolizuojančią objekto atidarymą, perkirpo Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, Savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak, Butrimonių seniūnijos seniūnė Vanda Belska, Butrimonių bendruomenės centro pirmininkė Teresa Savel, UAB „Eiresta“, atlikusios remonto darbus, direktorius Rišard Počobut.

Šventėje taip pat dalyvavo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Petkevič, Tarybos nariai Anton Bandalevič ir Tadeuš Rudzis, Butrimonių parapijos klebonas kun. Juzef Aškelovič, palaiminęs centro patalpas.

 


- Butrimonių bendruomenės centro pastatas apibendrina šventinį laikotarpį – dovanų, staigmenų ir stebuklų laiką. Tam tikra prasme tai Savivaldybės dovana gyventojams, staigmena, nes nedaugelis tikėjo, jog seną buvusio kolūkio kontoros pastatą galima prikelti naujam gyvenimui, o aš kartu su bendradarbiais žinau, kad čia yra tam tikras stebuklo elementas. Dėkoju asmenims, dirbusiems prie šio projekto, o gyventojams linkiu gražaus naudojimosi šiuo objektu, - pasakė Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič. 

 

Renginyje koncertavo Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos auklėtiniai, Butrimonių A. Krepštul gimnazijos mokiniai, pristatę kalėdinį vaidinimą, ir solistas Radoslav Stasilo. Mielas susitikimo akcentas – dalijimasis kalėdaičiais ir nuoširdūs linkėjimai.

 Irena Kolosovska

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook