Šalčininkų rajono savivaldybė - straipsniai :Apie tai, kaip žiemą varė Pabarėje

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Apie tai, kaip žiemą varė Pabarėje
2018-02-11


Išsiilgę pavasario Pabarės gyventojai šiandien linksmai ir skambiai varė žiemą iš kiemo. Nepaisant to, kad laukiama pavasario žiema nenorėjo pasiduoti ir visą dieną snigo, prie laisvalaikio salės susirinkę linksmybių dalyviai laiką leido nuo ankstaus ryto.

 


Prie persirengėlių būrio prisijungė ir maži, ir dideli. Visi kartu draugiškai koncertavo, šoko, dainavo, žaidė, vaidino, dalyvavo įvairiose rungtyse. Geros nuotaikos skleidžiamas triukšmas sklido po visą kaimą - draugiškai ir vieningai Pabarės gyventojai varė žiemą iš kiemo. Į šventę taip pat atvyko ir Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Petkevič, Tarybos nariai, seniūnai.

Renginio organizavimą akylai stebėjęs Pabarės seniūnijos seniūnas Tadeuš Minakovskij džiaugėsi gausiai atvykusiais šventės dalyviais.

- Mūsų tauta turi gilias tradicijas, kurias mums perdavė tėvai, seneliai, proseneliai. Smagu, kad šiandien visi susirinkome ne tik palydėti žiemos, bet ir bendrauti, kartu leisti laiką, geriau susipažinti, skleisti ir puoselėti vertybes. Ypatingai svarbu, kad mūsų seniūnijos žmonės yra aktyvūs, - sakė meras Zdzislav Palevič. 


Ypatingas šventės akcentas – Pabarės jaunimas, aktyvus, kūrybingas, ambicingas ir be galo atviras. Humoro jausmo nestokojantys jaunuoliai ne tik dainavo, bet ir pristatė trumpą ir šmaikštų vaidinimą.  Svetingos Pabarės seniūnijos šeimininkės vaišino svečius gardžiais blynai, karštais gėrimais, lašiniais ir kitais skanėstais. O kaip gi be pramogų? Nestokojo ir jų: ne tik vinies kalimas, bet ir „pagalio laužymas“, lino tempimas, svarmenų kilnojimas, šokiai, dainos ir gera muzika. Susirinkusius taip pat linksmino liaudies kapela iš Lomžos.

 

Inesa Suchocka

Atgal Spausdinimo versija
Dalintis: Facebook