Šalčininkų
rajono
savivaldybė

Džiaugiuosi galėdamas pristatyti Šalčininkų rajono savivaldybės interneto puslapį. Kviečiu aplankyti šį nepakartojamą Lietuvos kampelį, susipažinti su jo istorija, tradicijomis, kultūra, unikalia gamta.

Šalčininkų rajono savivaldybės meras
Zdzislav Palevič
 
Lietuviškai English Polish
Aktualijos
2015-10-08
Šalčininkuose viešėjo švedų delegacijos atstovas

Š. m. spalio 8 d. Šalčininkuose lankėsi Martin Hedström, kuris atvyko į Lietuvą kartu su 30 asmenų delegacija, lydinčia švedų karališkąją šeimą. Martin Hedström yra mokytojas, prodiuseris, muzikantas, kompozitorius, projekto „Muzikos fabrikas” lyderis. Jo vizito tikslas buvo bendradarbiavimo kontaktų su jaunimu užmezgimas bei bendrų projektų vykdymas.

2015-10-08
Svajonės pildosi

Jaunimas – mūsų  ateitis. Čiužiakampio kaimo jaunimas su pavydu žiūrėjo į Šalčininkų mieste atnaujintas sporto aikšteles, tačiau sėkmė aplankė ir mūsų kaimą – vaikų  svajonės išsipildė. ;

2015-10-07
Tarybos posėdyje priimti 37 sprendimai

Š. m. spalio 7 d. įvykusiame Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo apsvarstyti ir priimti 37 sprendimai socialiniais, komunalinio ūkio, finansiniais, teritorijų planavimo, turto klausimais. Posėdyje dalyvavo 22 Tarybos nariai. Politikų darbą stebėjo Vyriausybės atstovas Vilniaus apskrityje Audrius Skaistys.

2015-10-07
Pučiamųjų instrumentų orkestras dalyvavo Tarptautiniame Europos orkestrų susitikime

Š. m. spalio 2 – 4 d. Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras dalyvavo Tarnovo Podgurno (Lenkija) mieste įvykusiame V Tarptautiniame Europos orkestrų susitikime.

2015-10-06
Prie pabaigos artėja naujų kapinių statyba

Vos už 3 km nuo Šalčininkų, Milvydų kaime, prie Lietuvos – Baltarusijos valstybinės sienos, baigiamas realizuoti naujų kapinių statybos I etapas.

 
Archyvas

Populiariausios AKTUALIJOS

2015-10-01

Šalčininkų rajone viena iš socialinės paskirties įstaigų – Čiužiakampio senelių globos namai, kuriuose veikia Savarankiško gyvenimo namų padalinys. Šiuo metu vyksta pasiruošimas naujo Senelių globos namų pastato atidarymui.


2015-09-23

Š. m. rugsėjo 22 d. Šalčininkuose lankėsi ir su Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Josifu Rybaku susitiko draugijos „Wspólnota Polska“ narys, investicinių projektų koordinatorius Romas Viniarski. Vizito tikslas – aplankyti Šalčininkų rajono švietimo įstaigas, remontuojamas „Wspólnota Polska“ lėšomis.


2015-09-15

- Daugelį metų Šalčininkų rajono savivaldybė savo veikloje vadovaujasi tarptautinių santykių ir bendradarbiavimo plėtra. Tai įrodo partnerystė su daugiau negu 30 miestų ir seniūnijų, 2008 m. įvertinta Europos diplomu ir 2012 m. Europos garbės vėliavos apdovanojimu. Beveik tiek pat seniūnijų, miestų ir miestelių Lenkijoje, Europoje ir už jos ribų deklaruoja draugiškus santykius, kviesdami dalyvauti įvairiuose renginiuose ir įvykiuose, - pasakė Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, rugsėjo 13 d. sveikindamas partnerių delegacijas iš Lenkijos, Baltarusijos, Vokietijos ir Italijos.


2015-09-13

„Derliaus šventė“ – tai graži mūsų rajono tradicija, tai ypatinga šventė žemdirbiams, esantiems Šalčininkų rajono ekonomikos ramsčiu. „Derliaus šventė“ – tai taip pat didelis renginys, viliojantis turtinga menine programa, pramogomis ir, žinoma, naminių mėsos gaminių ir kepinių kvapais.

 
Draugaukime Facebook

Šalčininkų rajono savialdybės puslapis Facebook'eNaujienų prenumerata

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2011-03-08
Iš viso apsilankė: 4525432
Šiandien apsilankė: 75
Dabar naršo: 4

MŪSŲ KONTAKTAI

Šalčininkų rajono savivaldybės administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116
Šalčininkai Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas
LT 887187113
Tel. (8 380) 51 233,
Faks. (8 380) 51 244
El.paštas priimamasis@salcininkai.lt

 
 
                   
© ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ Nuotraukas ir tekstus kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus Savivaldybės leidimą.