Šalčininkų
rajono
savivaldybė

Džiaugiuosi galėdamas pristatyti Šalčininkų rajono savivaldybės interneto puslapį. Kviečiu aplankyti šį nepakartojamą Lietuvos kampelį, susipažinti su jo istorija, tradicijomis, kultūra, unikalia gamta.

Šalčininkų rajono savivaldybės meras
Zdzislav Palevič
 
PRISIJUNGTI Euro įvedimas GIS gyventojams Diskusijos Versija neįgaliesiems Svečių knyga Svetainės medis Pirmas puslapis
Aktualijos
2015-05-25
Prašymas paremti per gaisrą nukentėjusio ūkininko šeimą

Š. m. gegužės 24 d. Šalčininkų r. sav. Akmenynės sen. Mištautonių k. sudegė ūkininko Česlavo Korickio gyvenamasis namas su ūkiniais pastatais. Ugnis suniokojo net penkis pastatus: namą, vasaros virtuvę, tvartą, garažą, ūkinį pastatą ir lengvąjį automobilį su priekaba.

2015-05-24
Skamba dainos prie Šalčios!

Sekmadienį, gegužės 24 d., į Šalčininkų miesto parką šalčininkiečius ir miesto svečius sukvietė jubiliejinis, 20-asis, Folkloro festivalis „Daina prie Šalčios“, savo istoriją skaičiuojantis nuo 1996 metų.

2015-05-21
Korupcijos prevencijos seminaras

Gegužės 20 d. Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos salėje vyko seminaras, skirtas korupcijos prevencijos, tarnybinės etikos, viešų ir privačių interesų derinimo temoms. Seminarą organizavo VšĮ „Transparency International“ Lietuvos skyrius.

2015-05-21
Vaikų džiaugsmui – naujos žaidimų aikštelės

Prieš porą savaičių Šalčininkų miesto Šalčios skersgatvyje ir Žaliojoje gatvėje įrengtos trys naujos vaikų žaidimo aikštelės. Aikštelės pastatytos iš projekto „Stanislavo Moniuškos menų mokyklos pastato ir teritorijos sutvarkymo“ sutaupytų lėšų.

2015-05-20
Vyksta pasėlių ir žemės ūkio naudmenų bei kitų plotų deklaravimas

Balandžio 13 dieną prasidėjo žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimas. Deklaruoti žemės ūkio plotus galima iki šių metų birželio 15 dienos. Tačiau palyginus su praeitais metais deklaravimas vyksta lėčiau – 2014 metais tokiu pačiu laiku buvo pateikta 150 paraiškų daugiau negu šiemet.

 
Archyvas

Populiariausios AKTUALIJOS

2015-05-04

Pavasaris įsibegėja kartu su Sporto švente Baltojoje Vokėje. Gegužės pradžia neįsivaizduojama be tradicinio bėgimo "Baltoji Vokė - Rūdninkai - Baltoji Vokė", miestelyje organizuojamo nuo 1988 metų.


2015-05-02

- Šiandien mes tradiciškai švenčiame tarptautinę šokio dieną. Šokis - tai neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Šokti mėgsta visi: ir maži, ir dideli. Mes kasdien šokame, mes gyvename šokiu, šokame, nes esame linksmi, šokame ,nes esame laimingi. Tokia laisvė yra menas, ir visai nesvarbu, moki šokti ar ne. Svarbu, kad šoki iš širdies, kad tu esi vertas menininko vardo. Pajauskite tą palaimą, kurią mums suteikia šokis, – tokiais organizatorių žodžiais prasidėjo ypatingas renginis, skirtas Tarptautinei šokio dienai, kuris vyko šeštadienį, gegužės 2 d. Šalčininkų miesto aikštėje.


2015-05-02

- 60 metų mokyklai tai tas pats kaip ir 60 metų žmogui – brandos amžius, kai yra sukaupta patirtis, pasiekimai, tačiau savaime kyla klausimas „Kas toliau?“. Vertinant šiandienos iškilmes, kurios ir sujaudino, ir suteikė susirinkusiems optimizmo, galima drąsiai teigti, kad ši mokykla sulauks dar daugelio jubiliejų, o Savivaldybės vadovai dės visas pastangas, kad mokslai ir darbas tarp šių sienų keltų vis didesnį pasitenkinimą ir mokyklą rodytų vis geresnius rezultatus, - Baltosios Vokės E. Ožeškovos mokyklos 60 – ojo jubieliejaus iškilmių metu kalbėjo Šalčininkų rajono mero pavaduotojas Andžej Andruškevič.


2015-04-29

Š. m. balandžio 29 d. Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos nariai Tarybos posėdžio metu išrinko Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją.

Paieška svetainėje
Apklausa

Draugaukime Facebook

Šalčininkų rajono savialdybės puslapis Facebook'e


VIRTUALI KELIONĖ
TURIZMAS
JAUNIMAS
INVESTICIJOS
VERSLAS

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2011-03-08
Iš viso apsilankė: 3972056
Šiandien apsilankė: 3492
Dabar naršo: 9
VIDEO TRANSLIACIJA

MŪSŲ KONTAKTAI

Šalčininkų rajono savivaldybės administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116
Šalčininkai Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas
LT 887187113
Tel. (8 380) 51 233,
Faks. (8 380) 51 244
El.paštas priimamasis@salcininkai.lt

 
 
    
   
© ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ Nuotraukas ir tekstus kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus Savivaldybės leidimą.