Šalčininkų
rajono
savivaldybė

Džiaugiuosi galėdamas pristatyti Šalčininkų rajono savivaldybės interneto puslapį. Kviečiu aplankyti šį nepakartojamą Lietuvos kampelį, susipažinti su jo istorija, tradicijomis, kultūra, unikalia gamta.

Šalčininkų rajono savivaldybės meras
Zdzislav Palevič
 
Lietuviškai English Polish
Aktualijos
2016-05-24
Keliamės į virtualią realybę!

Virtuali realybė – tai viena iš naujausių technologijų, leidžianti persikelti į bet kurį pasaulio kampelį čia ir dabar. Šiuo atveju, galėsite persikelti į gražiausius Šalčininkų rajono kampelius – niekur važiuoti nereikia, tai galite padaryti tiesiai iš savo kompiuterio arba telefono.

2016-05-23
Savivaldybėje lankėsi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai

Šiandien Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič susitiko su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generaliniu direktoriumi Algimantu Danilevičiumi ir projektų vadove Rita Bacevičiene.

2016-05-23
Atlaidų iškilmės Gojaus sentikių parapijoje

Praėjusį sekmadienį, gegužės 22 d., Gojaus sentikių parapijoje vyko Šv. Nikolajaus Stebukladario parapijos globėjo garbei skirti atlaidai.

2016-05-23
Savivaldybėje vyko susitikimas su LR sveikatos apsaugos ministerijos atstovais

Gegužės 19 d.  Šalčininkų rajono savivaldybėje vyko susitikimas, kuriame dalyvavo Asmens sveikatos priežiūros departamento  direktorius Zdislavas Skvarciany, Asmens sveikatos priežiūros departamento  vyr. specialistė Vytenė Jankauskienė, Pirminio lygio koordinavimo skyriaus vedėja  Edita Bishop ir VULSK Santariškių klinikų Tuberkuliozės  valstybės Informacinės sistemos skyriaus vedėja  Edita Davidavičienė.

2016-05-20
Apdovanoti gabiausi rajono moksleiviai

Š. m. gegužės 19 d. Šalčininkų „Santarvės“ gimnazijoje vyko talentingų Šalčininkų rajono moksleivių pagerbimo šventė. Jos metu buvo apdovanoti 2015-2016 metų Šalčininkų rajono olimpiadų laimėtojai.

 
Archyvas

Populiariausios AKTUALIJOS

2016-05-18

Š. m. balandžio 11 d. prasidėjo žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimas. Šiemet deklaravimo procesas vyks trumpiau negu įprasta. Deklaracijas galima pateikti iki birželio 6 d., pavėluotai – iki liepos 1 d.


2016-05-15

Niekas taip neišsklaido miego, kaip orų prognozė renginio gryname ore organizatoriams. Taip atsitiko ir šių metų festivalio „Daina prie Šalčios“ atveju, kai smarkus lietus galėjo sujaukti visus Šalčininkų kultūros centro kolektyvo planus. Tačiau paskutiniai lietaus lašai nukrito vos pasibaigus mišioms. „Linksminkitės gerai! Lietaus nebebus!“ – laimindamas susirinkusius pasakė Šalčininkų parapijos klebonas Vaclav Volodkovič, kartu su kunigu Danieliumi Narkunu aukojęs mišias vieno didžiausių Šalčininkų rajono renginio dalyvių ir publikos intencijoje.


2016-05-05

Šalčininkų rajono komunalinių atliekų vežėjai UAB „Tvarkyba“ ir „Eišiškių komunalinis ūkis“ informuoja, kad nuo 2016 m. gegužės 5 d. mišrių komunalinių atliekų konteineriai, kuriuose bus rasta žolės, pelenų, statybinių, stambių ir užstatinių pakuočių, pavojingų, elektros ir elektroninės įrangos atliekų, padangų, baldų ar kitų atliekų, kurie nėra priskirti mišrioms komunalinėms atliekoms, nebus tuštinami.


2016-05-02

Janina Stackevič, daugiavaikė motina, 78 metų Kalesninkų seniūnijos Purvėnų kaimo gyventoja, apdovanota ordino  „Už nuopelnus Lietuvai” medaliu.

Draugaukime Facebook

Šalčininkų rajono savialdybės puslapis Facebook'e



Naujienų prenumerata

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2011-03-08
Iš viso apsilankė: 5742698
Šiandien apsilankė: 2131
Dabar naršo: 22

MŪSŲ KONTAKTAI

Šalčininkų rajono savivaldybės administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116
Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233,
Faks. (8 380) 51 244
El.paštas priimamasis@salcininkai.lt

   
   
             
           
© ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ Nuotraukas ir tekstus kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus Savivaldybės leidimą.