Šalčininkų
rajono
savivaldybė

Džiaugiuosi galėdamas pristatyti Šalčininkų rajono savivaldybės interneto puslapį. Kviečiu aplankyti šį nepakartojamą Lietuvos kampelį, susipažinti su jo istorija, tradicijomis, kultūra, unikalia gamta.

Šalčininkų rajono savivaldybės meras
Zdzislav Palevič
 
PRISIJUNGTI Euro įvedimas GIS gyventojams Diskusijos Versija neįgaliesiems Svečių knyga Svetainės medis Pirmas puslapis
Aktualijos
2015-05-28
Įvyko Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos posėdis

Š. m. gegužės 28 d. įvyko Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame buvo nagrinėjama 60 darbotvarkės klausimų. Posėdyje dalyvavo 20 Tarybos nariai, taip pat Vyriausybės atstovo Vilniaus apskrityje Tarnybos vyr. specialistas Rokas Jonikas.

2015-05-28
Kulinarinės kelionės „Erasmus+“ projekte

Tikrai ne kartą girdėjote posakį „Kelias į širdį veda per skrandį“, būtent toks kelias buvo pasirinktas teikiant Lietuvos-Lenkijos jaunimo projektą Erasmus+ programai dar praeitų metų liepos mėnesį.

2015-05-28
FUTBOLO ŠVENTĖ EIŠIŠKĖSE

Linksma ir triukšminga buvo Eišiškių Antonio Ratkevičiaus sporto mokykloje, kur vyko tradicinis futbolo turnyras, skirtas dviejų Tautų Respublikos Gegužės 3-os Konstitucijai atminti.

2015-05-28
Akcija „Atvirų durų dienos mokiniams“ renginys – pirmas darbas, teisės ir pareigos

Gegužės 25 d. Jaunimo darbo centre Šalčininkuose lankėsi Baltosios Vokės  „Šilo“ vidurinės mokyklos mokiniai. Renginį mokiniams vedė Valstybinės darbo inspekcijos atstovai. Jie pristatė informaciją apie įsidarbinimo galimybes mokiniams.

2015-05-28
Poškoniečiai aplankė Kryžių kalną

Gegužės 24 d., Sekminių dieną, Poškonių seniūnijos gyventojai vyko į ekskursiją. Ekskursijos metu pirmiausia aplankėme prie Kryžių kalno esantį Brolių Pranciškonų vienuolyną. Vienuolyno koplyčioje sudalyvavome Šv. Mišiose. Po pamaldų aplankėme Kryžių kalną, kuris visiems paliko neišdildomą įspūdį.

 
Archyvas

Populiariausios AKTUALIJOS

2015-05-04

Pavasaris įsibegėja kartu su Sporto švente Baltojoje Vokėje. Gegužės pradžia neįsivaizduojama be tradicinio bėgimo "Baltoji Vokė - Rūdninkai - Baltoji Vokė", miestelyje organizuojamo nuo 1988 metų.


2015-05-02

- Šiandien mes tradiciškai švenčiame tarptautinę šokio dieną. Šokis - tai neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Šokti mėgsta visi: ir maži, ir dideli. Mes kasdien šokame, mes gyvename šokiu, šokame, nes esame linksmi, šokame ,nes esame laimingi. Tokia laisvė yra menas, ir visai nesvarbu, moki šokti ar ne. Svarbu, kad šoki iš širdies, kad tu esi vertas menininko vardo. Pajauskite tą palaimą, kurią mums suteikia šokis, – tokiais organizatorių žodžiais prasidėjo ypatingas renginis, skirtas Tarptautinei šokio dienai, kuris vyko šeštadienį, gegužės 2 d. Šalčininkų miesto aikštėje.


2015-05-02

- 60 metų mokyklai tai tas pats kaip ir 60 metų žmogui – brandos amžius, kai yra sukaupta patirtis, pasiekimai, tačiau savaime kyla klausimas „Kas toliau?“. Vertinant šiandienos iškilmes, kurios ir sujaudino, ir suteikė susirinkusiems optimizmo, galima drąsiai teigti, kad ši mokykla sulauks dar daugelio jubiliejų, o Savivaldybės vadovai dės visas pastangas, kad mokslai ir darbas tarp šių sienų keltų vis didesnį pasitenkinimą ir mokyklą rodytų vis geresnius rezultatus, - Baltosios Vokės E. Ožeškovos mokyklos 60 – ojo jubieliejaus iškilmių metu kalbėjo Šalčininkų rajono mero pavaduotojas Andžej Andruškevič.


2015-04-29

Š. m. balandžio 29 d. Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos nariai Tarybos posėdžio metu išrinko Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją.

Paieška svetainėje
Apklausa

Draugaukime Facebook

Šalčininkų rajono savialdybės puslapis Facebook'e


VIRTUALI KELIONĖ
TURIZMAS
JAUNIMAS
INVESTICIJOS
VERSLAS

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2011-03-08
Iš viso apsilankė: 3988055
Šiandien apsilankė: 9563
Dabar naršo: 13
VIDEO TRANSLIACIJA

MŪSŲ KONTAKTAI

Šalčininkų rajono savivaldybės administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116
Šalčininkai Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas
LT 887187113
Tel. (8 380) 51 233,
Faks. (8 380) 51 244
El.paštas priimamasis@salcininkai.lt

 
 
    
   
© ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ Nuotraukas ir tekstus kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus Savivaldybės leidimą.