Šalčininkų
rajono
savivaldybė

Džiaugiuosi galėdamas pristatyti Šalčininkų rajono savivaldybės interneto puslapį. Kviečiu aplankyti šį nepakartojamą Lietuvos kampelį, susipažinti su jo istorija, tradicijomis, kultūra, unikalia gamta.

Šalčininkų rajono savivaldybės meras
Zdzislav Palevič
 
Lietuviškai English Polish
Aktualijos
2015-10-02
Tarybos nariai lankėsi Vaikų globos namuose

Vakar, spalio 1 d., Šalčininkų vaikų globos namuose lankėsi Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos komiteto nariai. Vizito tikslas – susipažinti su Vaikų globos namų funkcionavimo ypatybėmis.

2015-10-01
Anglų kalbos tobulinimo galimybė

Šių metų rugsėjo mėnesį anglų kalbos mokytojos Natalija Šiškovskaja ir Evelina Krisiulevičienė su Eišiškių Stanislovo Rapolionio ir Eišiškių gimnazijų  moksleiviais  turėjo puikią galimybę dalyvauti „Erasmus plius“ projekte INTERNATIONAL VILLAGE 2015.

2015-10-01
Senelių globos namų kolektyvas ruošiasi naujojo pastato atidarymui

Šalčininkų rajone viena iš socialinės paskirties įstaigų – Čiužiakampio senelių globos namai, kuriuose veikia Savarankiško gyvenimo namų padalinys. Šiuo metu vyksta pasiruošimas naujo Senelių globos namų pastato atidarymui.

2015-10-01
Gyventojai raginami skiepytis nuo gripo

Rudenį, esant permainingiems orams, didėja tikimybė susirgti peršalimo ligomis, tačiau, specialistų teigimu, didžiausias sergamumas peršalimo ligomis ir gripu yra gruodžio – vasario  mėnesiais. Todėl gyventojai kasmet raginami skiepytis nuo gripo.

2015-10-01
Renginių ciklo „Mokykis ir konkuruok“ seminaras „Patarimai jaunajam verslininkui“

2015 m. rugsėjo 29 d. Jaunimo darbo centre Šalčininkuose įvyko renginių ciklo „Mokykis ir konkuruok“ seminaras „Patarimai jaunajam verslininkui“. Seminarą vedė VšĮ „Versli Lietuva“ atstovas Vilniaus regione Simonas Aleksandravičius.

 
Archyvas

Populiariausios AKTUALIJOS

2015-09-23

Š. m. rugsėjo 22 d. Šalčininkuose lankėsi ir su Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Josifu Rybaku susitiko draugijos „Wspólnota Polska“ narys, investicinių projektų koordinatorius Romas Viniarski. Vizito tikslas – aplankyti Šalčininkų rajono švietimo įstaigas, remontuojamas „Wspólnota Polska“ lėšomis.


2015-09-15

- Daugelį metų Šalčininkų rajono savivaldybė savo veikloje vadovaujasi tarptautinių santykių ir bendradarbiavimo plėtra. Tai įrodo partnerystė su daugiau negu 30 miestų ir seniūnijų, 2008 m. įvertinta Europos diplomu ir 2012 m. Europos garbės vėliavos apdovanojimu. Beveik tiek pat seniūnijų, miestų ir miestelių Lenkijoje, Europoje ir už jos ribų deklaruoja draugiškus santykius, kviesdami dalyvauti įvairiuose renginiuose ir įvykiuose, - pasakė Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, rugsėjo 13 d. sveikindamas partnerių delegacijas iš Lenkijos, Baltarusijos, Vokietijos ir Italijos.


2015-09-13

„Derliaus šventė“ – tai graži mūsų rajono tradicija, tai ypatinga šventė žemdirbiams, esantiems Šalčininkų rajono ekonomikos ramsčiu. „Derliaus šventė“ – tai taip pat didelis renginys, viliojantis turtinga menine programa, pramogomis ir, žinoma, naminių mėsos gaminių ir kepinių kvapais.


2015-09-12

Vienas gražiausių Šalčininkų žemės, Vilniaus krašto ir Lietuvos lankytinų objektų – Balinskių dvaras Jašiūnuose – yra atviras lankytojams. Iškilmingos daugiau negu dvejus metus trukusio rūmų atnaujinimo pabaigos iškilmės įvyko š. m. rugsėjo 12 d. Renginyje dalyvavo Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, Savivaldybės vadovai, aukšti valstybės pareigūnai, gausiai susirinkę svečiai ir gyventojai.

 
Draugaukime Facebook

Šalčininkų rajono savialdybės puslapis Facebook'eNaujienų prenumerata

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2011-03-08
Iš viso apsilankė: 4513208
Šiandien apsilankė: 1782
Dabar naršo: 26

MŪSŲ KONTAKTAI

Šalčininkų rajono savivaldybės administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116
Šalčininkai Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas
LT 887187113
Tel. (8 380) 51 233,
Faks. (8 380) 51 244
El.paštas priimamasis@salcininkai.lt

 
 
      
    
© ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ Nuotraukas ir tekstus kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus Savivaldybės leidimą.