Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

Žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimas prasidės balandžio 20 d.

Deklaruoti žemės ūkio naudmenas bei kitus plotus tiesioginėms išmokoms gauti bus galima iki birželio 22 d. (pavėluotai – iki liepos 17 d.).

Pareiškėjai žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus gali deklaruoti nuo 2020 m. balandžio 20 d. iki gegužės 3 d. tik nuotoliniu būdu. Jungiantis prie Paraiškos priėmimo informacinės sistemos reikės pasirinkti vieną iš būdų, kuriuo galima patvirtinti savo tapatybę, taip pat užpildyti ir patvirtinti paraiškos elektroninę formą.

Šalčininkų rajone gyventojai konsultuojami telefonu arba elektroniniu paštu susisiekus su atitinkamos seniūnijos žemės ūkio specialistu. Seniūnijų kontaktus rasite ČIA. Gyventojus taip pat konsultuos Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos biuro specialistai (tel. (8 380) 51 505).

Primename, kad paraišką pateikus pavėluotai, už kiekvieną uždelstą darbo dieną galutinė paramos suma mažinama 1 proc.

ŽEMĖS ŪKIO MINISTRO ĮSAKYMAS DĖL 2020 M. ŽEMĖS ŪKIO NAUDMENŲ IR KITŲ PLOTŲ DEKLARAVIMO PRADŽIOS NUSTATYMO IR MOKYMŲ SAVIVALDYBIŲ SPECIALISTAMS ORGANIZAVIMO

ŽEMĖS ŪKIO MINISTRO ĮSAKYMAS DĖL PARAMOS UŽ ŽEMĖS ŪKIO NAUDMENAS IR KITUS PLOTUS BEI GYVULIUS PARAIŠKOS IR 2016–2020 METŲ TIESIOGINIŲ IŠMOKŲ ADMINISTRAVIMO BEI KONTROLĖS TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO


Žemės ūkio skyriaus informacija