Lt En Pl
Pradžia
Pradžia
lt
en pl

VMI pranešimas dėl paramos skyrimo e. būdu

Primename, kad iki š.m. liepos 1 d. Elektroninio deklaravimo sistemoje (deklaravimas.vmi.lt) galima teikti prašymus pervesti pajamų mokesčio dalį, tam tereikia užpildyti vieną populiariausių - FR0512 formą.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2022 m. sausio 1 d. prašymus dėl paramos skyrimo bus galima teikti tik elektroniniu būdu. Todėl raginame gyventojus, skiriančius dalį pajamų mokesčio paramai, tai daryti elektroniniu būdu jau dabar. Šis būdas saugus ir paprastas, o kaip užpildyti ir pateikti prašymą elektroniniu būdu galite rasti VMI Youtube kanale ČIA.

Pažymime, nuo 2020 m. paramos gavėjams, tarp jų ir meno kūrėjams, galima skirti iki 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo skiriama 2 proc.), politinėms partijoms - iki 0,6 proc. GPM (anksčiau buvo 1 proc.), profesinėms sąjungoms ar jų susivienijimams – iki 0,6 proc. GPM (anksčiau buvo 1 proc.).

Pridedame papildomas vizualines priemones – informacinį plakatą ir instrukciją, kaip užpildyti prašymą pervesti GPM dalį paramai e. būdu. Kviečiame pasidalinti šiomis priemonėmis su savo švietimo įstaigos bendruomenės nariais.

Visą aktualią informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei parsisiuntimui skirtas VMI parengtas vizualines priemones galite rasti ir specialioje VMI svetainės skiltyje, kuri bus nuolat pildoma. Pasikonsultuoti su VMI specialistais galite paskambinus telefonu 1882 / +370 5 260 5060.  

Instrukcija